bugün

bakire olmayan kızın hazırladığı iftar sofrası

kadınım da dahil olmak üzere hiçbiri sevmez beni, kanımı da annem dahil çok akıttılar zaten.
öyle ki; kalbimden toprağa sızan kanım, toprağın genzine gitti. yaralı olduğumdan saldırmıyorum ama hee!
ikiyüzlülüğe katlanma katsayım düştü sadece.

yoksa bir kadının hoplatılması, olaya müdahil değilsem, hiçte sikime olmaz hani...
şarap mahzenindeki şarap olmak yerine, şarapçının elindeki şarap olmak istiyorsan siktir git ol, bunda bir beis yok zannımca.
hee, ama diyorsan ben şarapçıların ellerini seviyorum diye, ona da karışamam. siktir git şarapçının ellerine de, dönsünler lise tuvaletindeki sigara niyetine. bu süreçte de pisuvara fırlatılacak olan pislik olarak not edilirsin beyine.
saflık maskesini takıp güzel sözleri kalbinde istop ettirerek, zaten razı olduğun bir şeyi erkeğe vereceksen hiç uzatma. alengirli yollara başvurmasın kimse. hee, ama bak senin de hoplatılmaya gönlün olupta, aşk gibi bir kelimenin ardına da sığınma.

+aşkım, seni sarhoşken bile tek görüyorum, bak çok sarhoşum seninle ömür geçiririm aşkım benim.
-oyy yerim seni erkeğim, hadi yatağa...

işte bunu yapma. yapacaksan da gidip yüzsüzce kırmızı kurdele takarak masumiyet müzelerine girercesine artistlik yapma. hadi hepsini geçtim, allah'ın bahşettiği zarı deldirdikten, eline koko musti penislerini alıp o penisleri belki göğüs aralarından kaydırdıktan sonra gidipte iftar sofrası hazırlama, ömrünü ibadete adamış mübarek anana babana. yapma bu pisliği, yapma güzelim, yapma!