bugün

türkiye de yaşamak

Acayip boktsn bir illettir. Neden mi? Cunku bugun oyle malakca bir sey yasadim ki (hala devam ediyor aslinda) bakin anlatayim.
Ust komsumun yaptigi tangirti tungurtu ve bilimum sesle zaman mekan tanimadan bana ya ptigi psikilojik iskenceyi bilen bilir. Ust komsu basliginda yazdiklarimi okuyabilirsiniz.
Bugun de kardesimle artik canima tak etti ve kardesimle sinirimizden bagira bagira basladik yarrami ye fener sarkisini aralara 17 katarak soylemeye (komsu 17 numara) ama nasil gulusuyoruz yerlere yatiyoruz gulmekten. Balkonumuz camli, balkona kapisi acilan odalarin o kapilari da vakumlu pimapen. Banyonun kucuk cami acik bi tek. Tum banyolarin da ayni bosluga bakiyor camlari. Sanirim bizi bu ordan duymus kapimiza dayandi . Cahil bi kadin bi de belali lazlardan. Acin orda oldugunuzu biliyorum falan diyo. Kadinla zaten gurultu yuzunden daha once kavgaliydim. Hemen anneme telefon ettim.komsudaydi cat geldi hemen yaninda komsuyla.Kadin annemi gorunce sok oldu patir patir anlatti kufrettiler diye aama nasi duydu bilmiyorum muhtemelen atti tuttu. Fakat biz sonuna kadar inkar ediyoruz ne 17 si ya besiktasin espirili bi marsi o diye. en de k
adina bogurdum tabi sen kendi yaptiklarina bakmadan beni mi sikayet ediyosun diye. Baya bi kavgadsn sonra bebefondan aglama seei duyuluanca kostu gitti.
Annemle komsu gunden geliyolardi geri esyalarini almak icin donduler. Olayi digerleri de ogrendi tsbi. Bize gedi bikaci ben durumu 17 siz anlatiyorum, marsi da bicogu kadin sayesinde ogrendi suratima mal mal bakiyolar. Yarrak demek cok dehset bisey cunku.
Onlar gidince annem basimin etini yedi tabi nasi yarrak dersin diye. Ben de sen dahil kimseye hesap vermek zorunda degilim evimde kufrettim diye dedim.
Yemin ederim olay oldu apaartmanda adim yarrak diyen kiz oldu sokacam al iste yarrak yarrak yarrak. Neden boyle malca seyler olay olur anlamam. Bana bon bon bakan teyzeler de sanki kendileri cok matah isler yapan tiplermis gibi beni yargiliyolar. Sizde kufredin teyzeler de tek iki kitabin belini kirin tek. Tek iyi seyler yapin da kufredin. Butun gun evde got buyutup kufursuz bos hayatinizdan kafa uzatip bana laf soyleyemezsiniz.
Biraz milletin hayatindan elimizi cekelim be. Yandakilere kim misafir gelmis, usttekinin kizi su oglanla gezmis(oglanlarla gezmek tabiri vardir bi de ne boktandir o ya) alttakinin kiz arkadasi eve gelmis, sokakta elele tutusmuslar, opusmusler. Size ne amk ?

Edit: al iste daha simdiden eksilendik. Eksile kardesim eksile devam.