damon salvatore

öncelikle;

bkz:(#11597594)

evet ne diyordum. damon salvatore. bakiyorum bakiyorum, ulan diyorum bu tipi nerden taniyorum ben. taniyorum ama cikaramiyorum. birsey farkli ama ne diyorum. megersem damon salvatore, lost'ta ki boone imis. sarisinliktan cikip siyaha boyamis saclari. valla inanamadim. o sünepe, kari kilikli, celimsiz cocuk nasil olmusta bu yüce varliga dönüsmüs hicbir fikrim yok. ki ben lost'ta yüzüne bakmazdim bunun. zaten sarisinlari sevmem, bastan kaybediyordu. ama simdi ya simdi? vay be. boone evladim ne metamorfoz gecirmissin. hic karizmatik olabilecegin ihtimalini düsünmemistim. son iki gündür youtube'da kisa kisa videolarini izliyorum. zamaninda twilight ile benim icin tamamen ölen vampir dünyasini yeniden canlandirdi bünyemde. dogrusu Ian somerhalder'i kutlamak lazim. cok iyi oynuyor kerata. nerde lost'ta ki boone, nerde damon salvatore. demek olgunlasmasi, büyümesi gerekiyormus. daha diziyi tam anlamiyla izlemeye baslamadim. yazin gecemi gündüzüme katarak bu acigi gidermeye calisicam.

hani su kizlarin efendi adam yerine pic tercihi sorunsali vardir ya. iste o sorunun cevabi damon salvatore'dur. simdi dagilabiliriz saniyorum.