bugün

uludağ üniversitesi

Arabayla girişlerde yaklaşık bir seneden beri alınmayan ücretin yeniden alınmaya başlandığı üniversite.Eskiden Görükleden girişte para alınmıyordu (yada ben vermeden geçiyordum kapı falan olmadığı için).Eğer hala öyleyse inadıma görükleden dolaşıp vermeyeceğim o parayı.
Sayın Rektörümüze AS Tv de sunucu tarafından oditoryum akıbeti hakkında soru soruldu.Rektörümüz de "öğrenciler bir etkinlik yapmak istedi de yer mi göstermedik.kapı gibi Fethiye Kültür Merkezi var" gibi bi laf etmişti.Evet kapı gibi, iznik'teki Osmanlı dönemine ait kapılara ulaşmak bile daha kolay...
Ta lise dönemlerimizde şenlik zamanı gelir üniversiteli gibi görünmeye çalışırdık burda.eminim hiç belli olmazdı.*Ozamanlar gözümüzde amma farklıydı uludag üniversitesi.Şimdi ise çok farklı.Sevmiyor muyum, hayır seviyorum.Ama ozaman nasıl da safça etkilenmişiz.Hayır yani ben o zamanlar nasıl olup da çok beğeniyordum şenlikleri,hayret ediyorum kendime...

Edit:13 nisan 2006 itibariyle farkettim ki Görükle'den dolaşma yöntemi de işe yaramıyor.Ordan da artık para alıyorlar.