bugün

rte nin kendini atatürk sanması

Öncelikle yazıma başlamadan önce şunu belirtmek istiyorum.Ben kemalist biri değilim,ben deniz liberter marksistim.kısacası kominal bir yaşam savunucusuyum.
Son günlerde Türk telekom arena stadında başbakana yapılan protesto konuşuluyor(Olayın daha sonra toki başkanının tahrik edici konuşmasından sonra gerçekleştiği anlaşılıyor)
Bugün itibariyle o protestoya katılan 13 bin kişi hakkında soruşturma yürütülebiliceğine dikkat çekiyor savcılık tarafından.Ben sıradan bir türkiye genci olarak soruyorum o savcılara; anayasanın hangi maddesine dayanarak bu soruşturmayı yürütecekler? Protesto fiziksel şiddet içermedikçe tüm bireylerin en doğal hakkıdır.Bu avrupa insan haklarının belirlediği bir ölçüdür.Eee tekrar soruyorum AKP yöneticilerine ve onun yandaşı kesime;
Sizin demokrasi anlayışınız bu mu?.T.C'de gelmiş geçmiş en yavşak iktidardır AKP dir.Adamlar o kadar iyi kıvırıyor ki insanların gözlerinin içine bakarak öyle inandırıcı yalan söylüyorlar ki bu işlerin bir nevi kaşarı durumundadır.Recep bey faşist bir diktatörlük kurmuş çoktan, birde kendisine yapılan saygısızlığı sanki ilahcasına tepki gözteriyor.Ya kardeşim sen bizle dalgamı geçiyosun? insanlar seni protesto etseler dahi yani ağızdan yuhh sesi çıktı diye hapisemi atcaksın.Bu tür uygulamalar ortadoğuda,afrikada,orta asya diktatör rejimlerinin bir örneği adeta.Tek tip insan oluşturma çabası bu AKP'nin...

Son söz olarak yuhalıyorum lan seni,seni yuhalayan tüm insanlarıda cani gönülden tebrik ediyorum.