garip rüyalar

insanı kendini sorgulamaya itecek kadar garip olabiliyor bazen. zira gördüğünüz şöyle bir rüya ise sorguda kendinize tokat bile atabilirsiniz.

rüya aynen şöyle: yolda yürüyorum karşıma pele çıkıyor. pele beni yanına çağırıyor gel evlat basketbol oynayalım biraz diyor. * daha sonra basket sahasına gidilip tenis topuyla basketbol oynanıyor. peleyle vedaşaiılıp denize atlanıyor. tam boğulmak üzereyken sırtımdan tutan kim valla bende tanımıyorum. herneyse beni götürdü kocaaaman * bir bakır tepsinin içinde dövme dondurmanın yanına götürdü. yardım ette paketleyelim dedi. bende tepsinin içinden doğru yığının öteki tarafına. sonra arkadan megan fox geldi bana bağrınıyor aşkııım çocuk gibi oynamasana orda. ulan bende iyice havadayım tamam aşkııım dedim. sonra yanıma geldi dondurmaya baktı suratıma bir tokat attı. adisin diyip dönüp gitti. dondurmaya bi baktım üstünde seni seviyorum remzi abi yazıyo.* * daha sonra indim dondurmanın üstünden biraz yürüdüm. sonra megan fox yine karşıma çıktı. boynuma sarıldı aşkım özür dilerim ben seni seviyorum merve yazıyo sandım dedi. rahatladım. eve gittik çay demledi içtik. sonra ben sandelyeden düştüm bir baktım nerdeyim. bembeyaz bi plaj karşımda morgan freeman gel olm buraya artık sende öldün dedi. ananskim noluyo lan dedim. sonra plajda biraz balık avladık. morgan freemanla birlikte eve gidip yedik. * neyse sonra balıkları temizliyoruz bu sefer herşey normal ama balığın biri canlanıp kuyruğunu suratıma vurmaz mı. aha o anda uyandım. baktım başımda bizim piç arkadaşlardan biri. kalk lan saat 11 olmuş dedi. sonra hatrıma geldi dun akşam arkadaşlarda kalmıştım ve haddinden fazla alkol tüketmiştim... yani kıçım filan açıkta değildi.