bugün

entry'ler (18)

kızların yanında yumuşayan erkekler

kızların yanındayken bir entel gözükme,seçtiği kelimelere dikkat etme bazen seviyeli esprilerle karizma yapma takıntısı olan erkeklerdir.

yanlarından ayrıldıktan hemen 10 15 dakika sonra kendi yurdundaki atlet boxer kombinasyonu yapan şahıslarla takılmaya devam edecektir.

uykuda konuşmak

arkadaşımın yüksek ateşi çıkması sonucunda odada şöyle bir diyalog aynen gerçekleşmiştir:
-hmpssshmm..
-efendim hacı bir şey mi dedin?
-eveeeryythinnggg..
-?!?!
(bkz: ne alaka)

arge

türkiye'de kesinlikle engellenen ya da öneminin yeterince anlaşılamadığı bir kavramdır.

birkac köklü kuruluş dısında çoğu kurumun arge departmanı yoktur.birinin 2 kisilik arge departmanı olduğuna tanıklık ettim bu ne yahu biri araştırıyor diğeri geliştiriyor mu?

yeni baslayanlar icin sevgili

sevdiceğinin yanındayken sürekli yok sıkıldın mı bak vallahi sıkıldıysan başka bişey yapalım gibi ortamı gerici cümleler sarfetmemek önemlidir zira sizin sıkıldığınızı düşünebilir.bir de yeni olmanın verdiği enerjiyle iltifat bombardımanına tutmayın kabak tadı verebilir dozajı ayarlamakta fayda var.

sokaklarimizda dolasan biyikli kizlar

teknik üniversitelerde elektrik elektronik , makina mühendisliği vs. okuyan kızlar olabilirler.sürekli erkek kokan ortamlarda bulunmaları nedeniyle kıla tüye pek kafayı takmazlar.yağlanmış saçlarla erkek muhabbetlerini de kasmadan yapabilirler.

dondurmasını ilk ısırışta yere düşüren çocuk

akabinde ağlayarak veya avazı çıktığı kadar bağırarak ebeveyninin başını şişirecek ve sonunda yeni bir tane daha aldırarak amacına ulaşacak cocuktur.

fakir kızları bile tavlayamamak

kızın aynı zamanda gururlu olması ihtimaline karşı gerçekleşmesi hiç de şaşırtıcı olmayacak eylem.hayır tavlasan bile kızın sana paran için yüz verdiğini bileceksin böyle atraksiyonlara gerek yok tarafımca zaten param da yok, öğrenci adamız.

2014 eurovision şarkı yarışması

yine siyasetin oylanacağı bu yüzden de pek bir şey yapamayacağımıza inandığım yarışma olacaktır.

kızlık soyadı

bankamatik kartınıza müşteri hizmetlerinden şifre almak isterken annenizin kızlık soyadı illa ki sorulur. bir de bunun fantazisine kaçıp 2. ve 4. rakamı soranlarına da rastlanır.

çaylak

bir an önce onayımı bekleyecek kıvama gelmek için sağa sola entry girdiğim, içinde bulunduğum durum.

testte yapıp klasik sınavda yapamayan öğrenci

öğrenim hayatı boyunca çekecek kişidir kendisi zira ilköğretim, lise, üniversite onu sürekli klasik sınav sorularıyla terletecektir.Depresyonlara girmemesi, bununla başa çıkmanın kaçınılmaz olmasını algılaması şiddetle tavsiye edilir.

sözlük başında donarak ölmek

biricik sözlüğüne girdiği yurt odası bu soğuk ankara gecelerinde yeterince ısıtılamıyorsa gerçekleşmesi muhtemel eylemdir.

orta doğu teknik üniversitesi

sürekli yokuş çıkmama, konuevinin ordaki tahminen annelik içgüdüsüyle köpekler tarafından kovalanmama rağmen sevdiğim eğitim yuvası.

osurdugunu caktirmamak icin yapilacaklar

sigaraya yasağına rağmen cok zor durumda kalınırsa sigara yakmak duman bütün kokuların anasıdır.

4 simit 2 ayran

zaten öğrenci, açlığın verdiği etkiyle 4 simit yemeye karar verdiyse bunu 1 ayranla birlikte götürmek istememesinin sonucu olarak 1 tane daha alabilir.öğrencidir hor görülmemelidir.

otobuste yuksek sesle yabanci muzik dinlemek

efendim bir de bunların dolmuş versiyonları vardır.kulaklığını takıp açar metal veyahut türevi şarkısını tüm dolmuş dinler bunu.tamam müzik ruhun gıdasıdır ama ruhu bu kadar beslemenin yanlış olduğu kanaatindeyim.

deniz gezmiş

idam edilmeden önce kardeşine verilmesi üzere yazdırdığı mektubu okuyunca kendisine bir kez daha saygı duyulası cesur, devrimci insan.

ankara

yılbasına kendisiyle girmenin insana ayrı bir huzur verdiği güzel ülkemin güzel şehirlerinden biri.