bugün

entry'ler (81)

erotik sohbet

Boş sohbet. Yaşamak varken sohbet neymiş

ateistim ak partiye oy veriyorum soruları alayım

ak partiye oy veren bir ateistin soru sorulması için söyleyeceği bir söz.

evet ateistim fakat ak partiye oy veriyorum. bunun en temel sebebi insanlar yeni türkiyede hem dinini yaşayabiliyor hem de dinsizliğini. eskiden türbanlılara uygulanan zulüm şu anda uygulanmıyor. tam aksi, herkes onların saldırganlaşacağını düşünürken müdahale vs edilmiyor. bu yüzden hem ülkenin gidişatı olan sağ liberal düşüncemden dolayı hem de düşüncemi özgürce ifade edebildiğim ve edebileceğimi bildiğim için ak parti diyorum.

yasmin erbil in göbek dansı yapması

Oldukça kötü dans etmektedir.

libido yükselten şeyler

Sokağa çıkma yasağı.

izlediği diziden eşcinsel olan çomar

Aynı çomar kurtlar vadisindeki olayları gerçek sanmaktadır.

sözlükten sevgili bulmak

mide bulandırıcıdır.

ip atlayan kaslı erkeğin bütün kızları etkilemesi

Sadece etkilememiştir.

https://i.hizliresim.com/sn9ORY.jpg

şiir yazılan kızın ben şiir sevmem demesi

şiir yazan erkeğin eşcinsellik semptomlarını keşfetmiştir. şiir yazan erkek eşcinseldir.

sözlük erkeklerinin sakal fotoğrafları

göbeğe kadar açılmış gömlek, çok fazla uzatılmış sakal, android kamera ile çekilmiş foto. (bkz: gay alert)

onu ilk gördüğünüzde üzerinde ne vardı

ilkini hatırlamıyorum ama ikincisinde hiçbir şey yoktu.

kilo almak isteyen kız

bu benim. 3 haftadır evdeyim, cips, kızartma, bira ve diğer tüm zararlı şeylerle beslenmeme rağmen 3 haftada aldığım kilo sayısı 550 gram. Hayır, böyle alınmıyorsa nasıl alınıyor bilelim.

korona günleri için alternatif aktiviteler

film önerileri için imdb diye site varmış. ilk defa bu başlıkta gördüm. top 250 diye liste varmış bayıldım. *

sözlük yaşlılarının fotoğrafları

Sugardaddy var mı yoklamaya geldim.

beyin yakan büyükbaba paradoksu

Geçmişe gidip dedeni öldürürsen yeni dede sen olursun. Ta ki torunun zaman makinesini bulana kadar.

şarkı dinleyerek uyumak

Korkutucudur.

regl sancısı

Bi ben mi rahat atlatıyorum anlamıyorum. Ortalama bi yetişkin bu ağrıyı en az 120 kez çekmiş oluyor. Hala alışamadıysanız ya ergenliğe yeni giriyorsunuz ya harun abisiniz ya da dünyanın sizin etrafınızda döndüğünü zannediyorsunuz.

telegram

bomba foto gönderseniz ve ss alınsa bildirim göndermeme gibi bir özelliği var. bu yüzden gece 2'den sonra artık girmediğim app.

lüks bir lokantada kuru pilav sipariş etmek

terk etme sebebi. hatta daha kötüsü. aldatmalı.

alınan en uzun çaylaklık cezası

1 yıl staj yapmıştım sayılır mı?

nude atmış yazarlar birliği

Her insan için sıradan bir şeydir. Elbette sözlükte yapılacak şey değildir