bugün

entry'ler (9)

şehir dışında üniversite okumak

Kendi başına yaşamayı öğrenebilmek için en güzel öğreticidir üniversite. Ister istemez ütü, yemek, temizlik yapmayı öğrenirsiniz.

dayak yiyen adamı dövenlere küfretmek

yardım edebilirken sövmekle yetinen aslında tirsan ama öyle görünmemek için gösterilen nefret eylemi.

dokuzuncu nesillerin tümünü sözlükten sildireceğim

sözlükte kalabalık yaparak bişey olduğunu sanan ve yazılması gereken o kadar konu var ken 9. Nesil e çatan aynı zamanda kendine güldüren böyle hikayeler le kendini tatmin etmeye çalışan hayal peresttir.

babayla arkadaş gıbı konuşmak

Çok güzel bişey olup aslında çok dikkatli olunması gereken bi durumdur. Zeki baba bu yakınlıktan faydalanip ağzınızdan laf alabilir. Bu; Bi sigara versene, eee yengeyle nasıl gidiyo, yak bi sigara'' gibi yada; kendini kaptıran ergen ''patlat sigarayı, ağızdan yanlışlıkla çıkan bi küfür'' gibi hatalar dan komalik olabilir..

saatler sonra kalkacak olan son otobüsü beklemek

bu durum son otobüse yetiştim diye sevinirken, kalkmasına daha saatler olduğu aklına geldiğinde bi önceki otobüsü neden kaçırdım? diyerek kendine sövme durumudur.

seksten daha fazla zevk veren şeyler

ayrıldığınız eski sevgilinizle arkadaşça buluştuğunuzda o masadan sevgili olarak ayrılmak.

üniversite ortamina giren ergen

bi üst sınıfların kolundaki kızları görüp, bende ayarlayacağım hevesiyle herşeyi eline yüzüne bulaştıran, sonra yine herkez manitasıyla gezerken yanlız kalan kişidir.

sağanak yağmurda okeye koşmak

Bekleyen kızlarsa sırılsıklam olmayı göze almaktır. Hasta olacağını bile bile kendim den biliyorum.

sevgiliye sen soyun bir entry girip gelcem demek

partnerin tam gökyüzüne çıkmak üzereyken bütün hevsinin kaçtığı andır. sevgiliniz sizden ayrılmasa bile artık eskisi gibi sevişemeyeceksiniz.