bugün

entry'ler (51)

gecenin şarkısı

Yine sevebilirim.

insana kendini özgür hissettiren şeyler

Bahar havasında çimenlere çöküp gökyüzünü seyretmek.

hoşunuza gitmeyen davranışlar

Her daim kendini ön plana çıkarmaya çalışmak.

bağıra bağıra şarkı söyleyen detone komşu

Eğer o komşu bensem hiç sıkıntı yok da, başka komşuysa azıcık sessiz bağırsın yeter.

sözlük yazarlarının yaşama amaçları

Bir gün mutlu olurum diye.

galatasaray taraftarı

BEEEEEN.

kurucusu ateist olan müslüman ülke

Diniyle ya da dinsizliğiyle çıkarım yapamazsınız da, keşke saygı duysaymış.

yazarların nicklerinin anlamları

Bir yerde görmüştüm. Sonra dedim ki dibe batmak da bir sanattır, dedim ki lan ben sanatçıymışım. Sonra beyle oldu.

ilişkimize biraz ara verelim diyen kız

Artık sevmiyordur, yorulmuştur.

şu an dinlenen şarkının en güzel cümlesi

Şuan Sezen Aksu'nun vazgeçtimini Pera'dan dinliyorum. Her cümlesi güzel

iş buldum sözlük

Yaa tuğba kuruyemişteki karma draje kutusuna aşığım ben. Hayırlı olsun.

depresyonda olan insana tavsiyeler

http://www.youtube.com/watch?v=y6Sxv-sUYtM bunu dinleyince depresyondan çıkıyorum. Bir de far east movement'in get up klibini izleyin. Bir de animasyon filmi izleyin depresyon falan kalmıyor.

anın şarkısı

http://www.youtube.com/watch?v=iHY6IGV-IdM Çok çok sever ve tavsiye ederim.

çaya bandırmalık bisküviler

Burçak, tutku ve rondo. Ayrıca püsküüüüt o. Bir de keki hunharca çaya batırmak çok zevkli değil mi ya?

kastamonu

8 yıldır yaşadığım ve üniversite malumatıyla ayrıldığım şehir. Sevdiğim söylenemez pek ama oralı olmasam da memleketim oldu artık. Tam ortasından Karaçomak deresi geçer, o dere sebebiyle kaybolma ihtimaliniz oldukça düşüktür, o dere mutlaka bir yere çıkarır çünkü. Şehit Şerife Bacı'yı ve birçok önemli zatıı bünyesinde bulundurur. Şimdi bir güzelliği bulunmasa da Kurtuluş Savaşı'nda en çok şehit veren illerden biridir, ruhları şad olsun. Kastamonu'ya sahip çıkalım.

hastası olunan sözler

Genellikle sorunlarımla yüzleşmek yerine bolca yemek yiyorum.

olsa da yesek dediğimiz şeyler

Ev mantısı. Mantı. Ev.

ihsan doğramacı

Hacettepe Üniversitesi'nin kurucusu.

kyk nin kız erkek diye ayrılması

Ben hacettepe üniversitesinin yurdunda kalıyorum, yurdun kız erkek girişi ortak, kantini ortak ki kocamaan bir kantin, mutfağı ortak, erkek tarafında gözetmen yok, bolca kuytu yer var. Neyin güveninden bahsediyoruz burda? Ben her gün görüyorum göreceklerimi arkadaşlar, çok da lafa gerek yok.

sevildiğine inanmak

inanmakla olmaz bu işler arkadaşlar, hissedilir. Yanılgısı olmayan tek duygu budur.