bugün

entry'ler (19)

4 haziran 2014 lice de 5 askerin yaralanması

vampirlerin artık yaralanmadan bile medet umdugunu gösteren haberdir..

eskiden askerleri komutanları suda haşlardı, yetmedi komaya sokardı o da olmadı cigerlerini sökerdi fakat o yaralanmalar ve darplar asla haber degeri taşımazdı.. 5'in üstünde askerin yaralandıgı da olmuştur bu memlekette ama hiç biri şu yokluk halindeki bu haber kadar degere binmemiştir..

lan adamlar resmen pusuya yatmış kötü bir haber gelmesini bekliyorlar. 2,3 yıl önce olsa asla üzerinde bile durulmayacak bir olayı kaşıdıkça kaşıyorlar..

çamaşır suyu reklamlarının ırkçı olması

kesinlikle yanlış önermedir. eger öyle olsaydı bizim ocaktan idris abi, bozkurtların şahı levent reyisin hanımları sürekli reklamı dönen çamaşır suyuyla çamaşırı yıkardılar.. hala hacı şakirle yıkıyor adamlar..

uludağ sözlük vs ekşi sözlük

uludag sözlügün her türlü sikertecegi karşılaştırmadır. 2 yıldır aktif olarak orda yazıyorum yemin ediyorum içerisi terörist kaynıyor. sevişelim mi diye mesaj attıgım kız " hewal aterkil bir kafa yapısına sahipsin " diye cevap yazıyor. ulan sevişmenin neresi ataerkil.. net pkk'nın akademisyen tabanı ekşide yazarlık yapıyordur.

toryum elementinin kürtleri tuz ruhu gibi eritmesi

bölücü hainlerin bir türlü kabul edemedikleri realitedir. deneyin görün lan hain bölücüler deneyin görün..

toryum elementinin kürtleri tuz ruhu gibi eritmesi

oxford üniversitesinde kimya bölümünde okuyan bir arkadaşımın anlattıgı dehşet verici olaydır.

bilindigi üzere türkiye'de bazı elementlerin ve madenlerin çıkarılmasına abd izin vermiyor. örnek bor madenleri abd'den izinsiz asla bu madenleri çıkaramıyoruz bir de ekstradan toryum elementini çıkaramıyormuşuz.

arkadaşımın anlattıgına göre kürtlerin dna yapısı toryum elementine karşı duyarlıymış, yani tuz ruhu nasıl her insanı eritiyorsa bir kürtün üzerine toryum elementinden attıgınızda aynı şey oluyormuş..

arkadaşıma nerelerde çıkar bu element diye sordum fakat fbı ve cıa başıma çöker diye bu bilgiyi vermekten çekindi ama bizim gibi vatansverler elbet bu elementi bulur.

pijama yerine takım elbise ile uyuyan ülkücü

davasına sadık, sedat peker abisinin izinde yürüyen ortalama bir kurtlar vadisi izleyicisi ülkücüdür.

gömülürkende kefen yerine takım elbiseye sarılması ideolojisi yüzünden elzemdir..

rabbim böyleleirni başımızdan eksik etmesin.

atatürk ün salıncağa binerken çekilen fotoğrafı

darbecilerin gözünden kaçmış resimdir.. bu fotoyu görseler paramparça ederdiler emin olun.. ne var abi bir lider salıncaga binemez mi karizmatik olmayan bir poz veremez mi, adamlar atatürke dair ne varsa karizmatik olmayan yok etmişler..

ulupuan hırsızları

1,2 yıl önce sözlük yazarıyken takmazdım karmayı 1 yıl önce yazar yapmışlar yeni uyandım geldim bu kez ulupuan diye bir şey çıkartmışlar nedir diye bakarken bu başlıgı gördüm harbiden bu şey için kasan insan varsa açık söylüyorum beyinsizdir.. lan sanki madalya verecekler, sözlüklerde veya sanal platformlarda övgü almak için bşeyler yazan insandan bi bok olmaz net yazıyorum buraya.. siz siz olun aklınızdan geçeni sırf birileri begenmeyecek diye söylemekten çekinmeyin o zaman kendinzini kaybederseniz bi bok olamazsınız pısırık bir insan olarak kalırsınız.. delin geçin amk.

das kesq revuloshn

nick'e eklenen ekstra kelimenin nerden çıktıgını tam olarak anlayamadım fakat geri dönmek güzel lan.. nostalji oluyor böyle, ne ara yazar yapmışlar yav beni.. nerde o eski püskevitler gelinsene olum hewaliniz geldi..

beğenmek yerine beyenmek yazan insan

facebookta durup paylaşıp begeni almaktan beyni sulanmış özürlüdür. allah yardımcısı olsun.

sev kardeşim israil in zafer şarkısı

bir çok şarkısı ya israilden ya yunanistandan arak olan biz türklerin yaptıgı ilginç araklardan bi tanesi daha. inanmamak mümkün degil millet olarak araklamadıgımız şarkı şarkıcı yok.. bildigin yunanistanda çıkan tüm şarkıların türkçesi kasetçilerde raflarda duruyor.

ismail hakkı karadayı nın verdiği poz

" masonum ben " mesajı vermek için attıgı pozdur. burdan ne elde etmeye çalışıyor tabi ben merak içindeyim. " masonlar beni kurtarın " mesajı mı veriyor acaba.

cm101mmxi fundamentals

cem yılmazın yine kendi stilinde yardırdıgı koltuktan düşmemize sebebiyet vermiş gösterisidir.

izlerken gözümden yaş geldi yok böyle şov.

acun ılıcalı

kıskanç ekşicilerin sevmedigi lakin biz halkın çok sevdigi adeta kahraman muamelesi yaptıgı yüce şahsiyet.

gerçekten programlarının hepsini izliyroum ve seviyorum adamı.

adem oslu

kesinlikle bir sagopa kajmer veya ceza degildir. arabesk rap kadar kalitesizdir bence yaptıgı rap.

sevilen matematik konuları

havuz problemleri, işçi ve yol problemleri oran orantı benim bayıldıgım çöz çöz bitiremedigim en şahane konulardandır.. iktisat mevzusunun da temeli bunlara dayanıyor ondan bu kadar iyiyim bu konularda.

nihat doğan

ekşi sözlük yazarlarına dava açmış hatta tüm sözlükleri bu davanın içine katacagını duyurmuş türkücü.. yazarlar napacak merakla bekliyorum.

elmas su paradoksu

paradoks olmayan lakin ismi paradoks konuldu diye hala paradoks olarak anılan teori. aslında teori de degildir ya neyse, cahil bir köylü bilene bunun ne oldugunu aşagı yukarı bilir.. boşuna kasmış iktisatçı baboşlar.

akp nasıl iktidar oluyor

kömür ve makarna paradoksuyla rahatlıkla açıklanabilen hede.