bugün

entry'ler (23)

erik manuel lamela

daha bu akşam avrupa liginde yılın golü seçilebilecek golü atan oyuncu yalnız ne gol attı ha.

mahmut orhan

deep house müzik türüyle uğraşan kişi.

mahmut orhan

16 yaşında müziğe merak sarmış Bursa'da yetişen türkiyeden böyle kişilerde çıkarmıydı dedirten kişidir. istanbul chilai bebekte djlik yapmaya devam etmekte olan teyze oğludur kendisi.

kimseyi takip etmeyen cool yazar

ben bile 8-9 kişiyi takip ediyorum o kimse o ne oluyor ??

gecenin şarkısı

Mahmut Orhan - Céiron teyze oğlunun eserleride hep hoşuma gider çok başaralı bir djdir kendileri.

ihpone 6

iphone 8-9 çıkarsa bizim sahipde olabileceğimiz telefon modeli.

havalar soğumuş amk

kızların daha belirlemeyedeği erkeklerinse geyikli hırka giymeye başladığı iğrenç dönem özellikle bursada.

cool takilan zuppe

sürtük ismini değiştirip zuppe yapan ben. arkadaşımdan aldım hesabı beyler nicki değiştirim önceki başlığa abazalar toplanmış.

cool takilan surtuk

daha çok burada neler oluyor diye girip hala neler olduğunu çözemeyen kişi.

cool takilan surtuk

teşekkürler arkadaşlar beni kimsenin takmaması daha bir göze hoş gelen durumdur benim için at koştururum o zaman.

kadınlar insan mıdır değil midir sorunsalı

akıllı görünen bir o kadar rahat kandırılan çeşit çeşit halleri olan çözülememiş varlık.

sözlük yazarlarının instagram hesapları

instagram =meyveli lahmacun (bkz: https://fbcdn-sphotos-e-a...51c630e8af35b1cebcd7b999b)

kadınlar çiçek değildir kadındır

çicekler konuşamaz yani zıt kavramlar birbirlerine.

huzur veren şarkılar

her ana göre değişir ama şuan linkin park - castle of glass.

evlenmek istiyorum

sonu evlilik programlarına varan hadise durumudur.

13 ekim 2014 letonya türkiye maçı

sonucu 1-1 biten ülkemizdeki şike operasyonundan sonra epey bir düşüşe geçen milli takımın son halidir içler acısı durumu en iyi özetlemek gerekirse fener'i bitiriyim derken ülkeyi bitirdiler diyen rıdvan gelmiştir.

bir şofbenin yapabileceği en büyük şerefsizlik

şu hayatta bir şofbenden birde düdüklü tencereden korkarım şofbenin patlama korkusu düdüklü tencerenin de fıslarken üstekki ne olduğu belirsiz saçma tuşun yana çevrilme anı hep gerilim dolu anlar yaşatmıştır ileride evimde olmucak en korkulu 2 malzemedir.

her müslümanım diyeni müslüman sanmak

ülkemizdeki en büyük hata ve bizi sürekli gerilememize yol açan nedenlerden biri milletimizin karakteristlik özelliği olan ön yargıdan geliyor bunlar hep!

kendini patlattırmaya çalışan kız

daha o bile bize nasip olmayan kız türü.

2018 rusya dünya kupası

muhtemelen tvden yayınlanamayacak organizasyon.