bugün

entry'ler (4)

yazarların para için yaptığı en çaresiz şey

Lise zamanımda parasız kalmıştım babam annem harçlık veriyordu 2 lira günlük oda öğle yemeğime anca yetiyordu okul çıkışı param kalmamıştı normalde yol paramı hafta sonu çalışarak çıkarırdım ama o hafta hasta olduğum için çalışamadım neyse soğuk bir kış günü idi okul çıkışı otobüse bindim elimi cebime attım birden aklıma dank etti lan çalışmadım parada yok napacam gittim otobüs şöförüne dedim olmaz dedi in felan birden elim ayağım kesildi okulla ev arası rahat 30 km var indim otobüsten arkadaşlardan isteyeyim dedim arkadaş ortamımda yoktu pek tanıdık 3-5 i vardı hiçbiri etrafta yokdu telefonumun şarjı 5 di kapandı kapanacak Allahım sen yardım et dedim oturdum karın içine yaşımda küçük erken okula başlamıştım hüngür hüngür ağladım halime .Çok zor bir dönemdi cidden adamın biri Allah razı olsun Araba ile yaklaştı neden ağladığımı sordu bende anlattım beni evime bıraktı cebimede 50 tl verdi erkek adamsın lazım olur diye teselli etti ama nasıl mutlu oldum . Rabbime şükürler olsun her daim derim şükrederim her zaman her şeye . O abiyide asla unutmam çok teşeşkkür etmiştim .

göt kıllarının nasıl alınacağı sorunsalı

ilkin tüy dökücü ile temizleyip epilasyon seansı serine başlamak xd ...

sözlük kürtleri kaç kardeşler sorunsalı

bilmiyorum kürtlerle problemin ne ama bellidir fena zorlamışlar seni .

bir şehri güzel yapan detaylar

Kesinlikle şu başlık açılmalıydı kanısındayım

Kültürel zenginliğin temsili olarak
-Ulusal Parklar
-Müzeler

Kişisel, sosyal faaliyet olarak

-Alışveriş merkezi (Devasa bir sinema salonları vede bowling barındıracak )
- Tiyatro ve kütüphaneler .