entry'ler (27)

msn messenger in kapanması

watsapp varken ne gerek olan uygulamadır yıl olmuş 2012.

femcilerden nefret etme nedenleri

Tanım kısmına sıçılan konudur. yazar burada kıskanılan çekilemeyen insanları kötüleme metoduna gitmiştir, hazımsızlık hissi uyansırmıştır ve insanlara saygı konusundan bi haberdir. (bkz: ulaşamadğı ciğere ulaşamamk)

sevgilisi para harcamasın diye acıkmadım diyen kız

benimde vardı böyle sevgilim, size tavsiyem bunu yapan her kızla evlenmeye kalkmıyın.Not: Ya bu kızlar öyle bi yaratıkki sanki doğduklarında bi kredileri var bütün güzel şeyleri bu krediyle alıyolar ama hep bişeler eksik, biyerden sonra eksi bakiye yoksa banamı hep böylesi denk geliyo sözlük çıkamıyorum işin içinden.

sadece bana mı oluyor hissi

nargile icerken burnumun akması ve uykumun gelmesi.

yanaklar pembeleşinceye kadar sevişmek

kirli sakallı erkek ve beyaz tenli dişi ikilisinin hazin sonudur , neyaparsan yap arkadaş sonuç aynı.

azra akın yeni pepsi reklamı

güzel kadınların sesi neden çirkin olur sorunsalını akla getiren reklanımsı.

yavan ekmeği bile iştahla yiyebilmek

açtır o aç, öğrencide olabilir.

telaşe memuru

ataması az olsada maaşı iyidir iyi.

gitar çalarken penayı düşürmek

Onun telafisi vardır bide kırılma olaya vardır o daha fenadır.

uçan araba

hem uçsada çok yakar pek tercih edilmez.

yapma demiyorum hobi olarak yine yap

Uğraşma şöyle salak salak şeylerlenin kibarcası.

gece on ikiden sonra hala yayılan misafir

Sussan olmuyor, susmasan olmaz Dil dursa hakim bey, tende can durmaz, diyerekten insanın iç geçirmesine neden olan anlayışsız, düşüncesiz, ve hatta terbiyesiz insan modelidir.

en nefret edilen nesneler

tsirt düşmanı kapı kolları.

erkeklerin içindeki öküz

aslında hepimizde birer kuplede olsa mevcuttur mesele çaktırmamak. öylebi öküzdürki o en efendi adamı bile gün gelir rezil eder

sözlük yazarlarının cevabını merak ettiği sorular

Nezaman adam oluruz?

dükkanın camına ömer çelakıl resmi koyan berber

müsteride şok etkisi yaratmaya çalışan zanaatkardır. ancak bayram sıkısıklıgını engellemek için hiçte kötü fikir değildir.

beni kahve içmeye davet etmeyecek misin diyen kız

3. bardağın uzak tutulması gereken kızdır. aman derim efendiler tikkat edin kendinize yada etmeyinya akışına bırakın sonrada ... (bkz: bana evini gezdirmicekmisin mamut)

2013 dünya nın en sıcak yazı olacak

o yıl bi gelememiştir, sabırla beklenendir, ama her sene ısrarla fake atmaktadır. ayrıca isviçreli bilim adamlarının karizmaya hersene yarık atmaktadır

mühendislik okuyan erkeklerin dayanılmaz cazibesi

yoktur öyle bişe, yalandır, hurafedir. ancak sosyal bilimlerin hiç şansı yoktur şaka şaka inanmayın böyle şeylere, er meydanında süpriz çoktur, bakakalırsınız.

t rex

Rc Heli tutkunlarının vazgeçilmezidir, hobiye yeni başlayanların vazgeçilmez modelleridir, kırımı çok acıdır cep yakar, can sıkar.