bugün

entry'ler (122)

gezi parkına gidenler 15 temmuz da nerdeydiler

Sala okuyan imam ya da müezzin avındaydılar.

kitap alıntıları

Bugünü düşünürüm. Dün geçti, yarın var mı? Gençliğe de güvenmem, ölen hep ihtiyar mı? Ebu Turab

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Wolf Larsen-If I Be Wrong.

güneşe tapmak allaha tapmaktan daha mantıklı

anlayışına sahip bireylerin ölmeden önce imana gelmedikleri takdirde hiç bitmeyen ızdırapları ile baş başa kalacaklarına dair girilen entry.

idama karşı olan tip

idamlıktır.

hazreti muaviye

Hazret denilmesinde sakınca yoktur. Hatta denilmesi gereken bir şahsiyettir. Nitekim kendileri sahabelerdendir. Adı geçen sahabenin günahı-sevabı kendisinedir. Hz. Ali ile savaşmış olması onu sahabelikten çıkarmaz. Haklı-haksız kimin olduğunu O c.c karar verecek. Bize düşen adaba uymaktır.

ak parti devrilsin diye vatanı satmak

Ülkemizde bol miktarda mevcut olan hainlerin genel amacını özetleyen entry.

düğünlerdeki klişe olaylar

Oğlum yok mu bi aday?? Yaşında geÇti artık. Kimse bakmaz sana anan baban ölünce.

sol elle yemek yemenin günah olması

Günah değil mekruhtur arkadaşlar yanlış bilgi yaymayalım efendim bu paylaşım da mekruh oluyor yani hoş değil anlamında mekruh.

zaman gazetesi

Sofra bezi niyetine yere sermek iÇin kullanılan su geÇirmez özelliği ile öğrenci evinin vazgaÇilmesi olan iÇi boş saman gazetesidir.

türkiye nin unutulmaz dizileri

Yedi numara , süperbaba , yeditepe istanbul ve ekmek teknesi.

ilber ortaylı

Kibir abidesi.

akdeniz in en güzel şehri

Alanya 8 ay yaşamışlığım var ordan biliyorum.

sözlük kızlarının yüzde 95 i kezbandır

Esasen kızlara kezban ismini koyanları anlamıyorum. Sırf kuranda geÇiyor diye isim konulur mu? ArapÇa manası yalancı demek . Cahilliğin dibi..

iner misin çıkar mısın izlemiş efsane nesil

Sunucunun bir trafik kazasında öldüğünü hatırlıyorum.

ürünle özdeşleşmiş markalar

Esemsport ayakkabı ve orelet.

güzel sesli erkekler

Haber metinlerini seslendirdiğim doğrudur.

kuran ı hz muhammed in yazmış olma ihtimali

Cahillik diz boyu.. Peygamber efendimiz okuma yazma bilmezdi. Cebrail a.s vasıtası ile Allah c.c buyruklarını biz insanlara tebliğ ediyordu.. Biraz araştırın öyle saÇmalayın bari.

gecenin sözü

Bugünü düşünürüm, dün geÇti yarın var mı? GenÇliğe de güvenmem ölen hep ihtiyar mı?

grup yorum

konserlerde bir araya topladığı genÇleri pkk sempatizanı yapmak iÇin kurulduğu söylenen bir müzik gurubu.