bugün

entry'ler (114)

yazarların nba basketbol liginde tuttukları takım

Kırıkkale pamuk spor.

bilgi

Yeni birşey öğrenmenin verdiği o güzel histen dolayı bağımlılık yapan şey.

insanı yoran şeyler

Okulun dönem başlarında servisciye yol tarif etmek.

yürürken birden hayda rinna rinanay deyip oynamak

Durduk yere çocukluğu hatırlatıp gözlerde hafif bir doluluk bırakan olay.

bedelli askerlik bekleyen erkek

Bir takım şerefsiz insanlar evlerinde keyif çatarken onların yerine ölmek aşırı mantıksız gelse de bu kadar parayı bayılmakta hiç hoş gözükmüyor. Bu insanların ailesinden ve yakınındakilerin de askere gitmediğini düşünürsek asker kaçağı olmak bile aklımdan geçmiyor değil.

kapışmak

Bir amaç uğruna büyük anlam kazanan sözcük.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

murat kekili - bu akşam ölürüm ;_;

üniversiteyi hiç arkadaş edinmeden bitiren kişi

Belki de birçoğunun bir süre sonra unutulacağını bildiğinden böyle davranan kişidir.

efe aydal

Maalesef evine yapılan baskın bilgisayar ve hard disk ine el konması ve bunun gibi başka nedenlerden dolayı amerikaya taşınmıştır.Ama oradan da video lara devam edecek sanırsam .

vexare

Yeni tanıştığım güzel grup
(bkz: (vid #123969))
(bkz: (vid #123970)) bu da pek bilinmeyen bir şarkısı ama dinlenir

fan car

Fan car ilk kez f1 araçlarında aracın yol tutuşunu artırmak için üretilen bir teknolojidir. Bunun için aracın arkasına güçlü bir fan bağlanır(bkz: http://startinggrid.files....com/2011/03/bt-46b-1.jpg) bu fan aracın altındaki havanın bir kısmını çeker ve bu sayede aracın altındaki hava basıncı da düşmüş olur ve sanırım basınç farkından dolayı aracın altına yönelen hava aracı resmen yere yapıştırır ve yol tutuşu artar.Bu ekipman gayet yaralı olmasına rağmen kullanıldığı ilk yarıştan sonra f1 yarışlarında kullanımı yasaklanmıştır ayrıca bunun gibi yasaklanmış başka ekipmanlar da vardır.
(bkz: http://www.roadandtrack.c...13-F1-Preview-Banned-Aids)

sevilen şarkının vurucu cümlesi

Move bitch get out the way,get out the way bitch,get out the way .

yapımcının cod aw e hayatımın en iyi oyunu demesi

Buna kargalar güler derdirtecek söylem. Zaten cod4 den sonra bu seriden pek birşey beklemiyordum kısacası bu laflara karnımız tok.

pulp empire

Star wars ve tarantino hayranı bir gencin yaptığı daha doğrusu editlediği film .Film acaba star wars'u tarantino çekseydi nasıl olurdu bunu anlatıryor. Bir kaç chapter dan oluşuyor ve 89 dk sürüyor . Vimeo dan izleyebilirsiniz .Ha bu arada bu film bildiğiniz ve sevdiğiniz Empire Strikes Back’ten oldukça farklı.

yazarların sevmediği film türü

Ne olacak tabi hüzünlü filmler.Birde korku filmleri varda zaten onları yarıda kapatıyorum sorun kalmıyor.

papaoutai

Klibine ne ayaksın diye sorduğum şarkı.Bilen biri anlatırsa mutlu olurum.

lan acaba bir şey mi unuttum hissi

Bana da 5 dk da bir gelen his .Bazen bu yüzden keşke hiçbişeyim olmasada endişe etmesem derim.

seyfettin efendi

Sanırım iyi bir başarı yakalmaya başlayan yerli çizgi roman yakın zamanda ingilizceside çıkıyor.

god is dead

Bir çizgi roman konusu ise anrı bir gün ölüyor ve biz insanlar bundan habersiz kalıyoruz. Ne var ki bu ölüm eski kadim tanrıların ve mitolojik karakterlerin kulağına gidiyor, onlar da oluşan ilahi boşluğu doldurmak için dünyanın en büyük savaşını başlatıyorlar.Zeus'muş ares'miş gaia felan hepsi birbirine giriyor.

telefonda bağırarak konuşan insan

Belki de dedesinin kulağı iyi duymadığı için ona laf anlatmaya çalışıyordur .