bugün

entry'ler (22)

gaziantep e gideceklere tavsiyeler

Gitmeyin.

bir kızın en güzel yeri

Gozleridir. Hatta her canlinin en guzel yeri gozleridir.

deri ceket modası

En sevdigim modadir. Kezban da olsaniz,kamil de olsaniz, kaliteli bir deri ceket ile havanizdan gecilmez!

buse iskenderoğlu

2016 miss turkey kızı ve 10 üzerinden 6.

samsunda çocukken menenjit geçiren uğur

Samsunlu ve duyarlı sözlük yazarları umarim ugur arkadasimizla ilgilenir.

evinde kedi besleyen insanın ben müslümanım demesi

insanlar inandıkları dini bilmiyorlar ya ben ona yanarım. Oku lan oku cahil kalma! Kur"ani ac bak bakalim "kedi giren eve melek girmez" diye bir sey yaziyor mu? Kesin üşenirsin okumazsin ben sana kısaca cevap vereyim: Yazmiyor abisi oyle bir sey. Hatta bak sana bonus bi bilgi: Hz muhammed'in de kedisi vardi ve kedileri cok severdi.

uludağ sözlük kedi evi yapıyor projesi

Harika bir proje yapanlari cani gonulden tebrik ediyorum. Kedinin canini dusunen insanlara her turlu yardim ediyordur zaten, takmayin siz gereksiz yorumlara ve hayvanlara yardim etmeye devam edin.

atatürk ün 168 boyla askeriye ye girmesi

Ne adammis be, öldükten sonra bile hala arkasından lak lak dedikodu yapıp, dalga geçmeye çalısıyorsunuz. Atamın 168 boyuna kurban olun siz, dingiller.

elçin sangu şişirilmiş bir balondur

Allahin yarattığına çirkin demek doğru olmaz ama bu kadın güzel değil arkadaşlar. Sevimli sadece.

17 yaşındayım ve kendimden nefret ediyorum

Büyüyünce geçmez.
29 yaşındayım kendimden nefret ediyorum.

heredot cevdet saati

Yeni çekilen bölümler eskileri kadar güzel değil. Olmamışlık var dizide. Deephouse'un da dediği gibi keşke eski bölümlerini yayınlasalar.

seren şirince

Soyismi gibi maşallah, şirince.

türkiye nin unutulmaz dizileri

Avrupa yakasi.

internetin en ünlü kedileri

zihni türkiyenin gururu. romeo ve paris de çok tatlıymış. hepsini aynı evin içine koyup bir ömür mutlu yaşamak istiyorum sözlük.

poodle

türklerin kaniş diye tanıdığı köpek cinsi. bizim evde de var bi tane çok tatlıdır ama benim gibi 1,90 boyunda bir adamın bunu yolda gezdirmesi komik olabiliyor. yine de ailecek seviyoruz kendisini.

özlem özden

eski btb yarışmacısı, yeni spiker. annem sayesinde tanıyorum kendisini. ayrıca kendisi bu ülkede ünlü olmak için iki üç hafta dandik bi programda saçmalayarak dikkat çekmenin yeterli olduğunu göstermiştir halkımıza.

acı gerçekler

sabahın köründe alarm sesi ile uyanacağını bile bile gece geç saatlere kadar internette dolanmak. daha acısını bilmiyorum.

aylin nazlıaka

kendisi milletvekilidir. lakin ben bu kadını seviyor muyum sevmiyor muyum hala karar veremedim.

pelin çift

kendisi defne samyeli ve pınar erbaştan sonra bu ülkede doğan en güzel üçüncü spiker. başarılarının devamını diliyoruz.

uzak mesafe ilişkisi

eğer ilkokuldaysanız güzeldir. sonrasında işler biraz değişir.