bugün

entry'ler (26)

turkcell superonline

internet hizmeti olarak turkcell adı altında olan internet sunucusudur. film izlemek için beklemek zorunda kalmıyorsunuz ya o çok güzel bir şey. eskiden açardın videoyu youtube'da bekle allah bekle dolmasını. sonrasında tam dolacakken kesilmesi felan hiç çekilmezdi. şimdi diyoruz bir video izleyelim. tıklıyorum video hazır halde geliyor resmen.

valide sultanların ecnebi olması

genel olarak slavdırlar.

uludağ sözlükte rap dinleyen insan

insanları müzik kültürüne göre gruplandırma vasıfsızlığına da başladığınıza göre bunun adı trollük değil, ergenlik.

uludağ sözlükten evlenilecek kız bakmak

hayal ürünü aramaktır.

turkcell tv

internetten yayın yapıp internet kullanmayan bir web tv imiş. geçenlerde arkadaşıma ziyarete gittiğimde internetten ben video tv felan izleyemiyorum hayvan gibi kota harcıyor dediğimde öğrendiğim şey.

chp seçmeninin iq seviyesi

Dünyada bulunan nadir elementlerden. Chp seçmeninde akıl aramak meteordan maden çıkartmak gibi. Bunlar hala zekiymiş gibi davranırlar ama ben hdp ye oy atmanın bir zekiliği olmadığına inanıyorum. Politika bile yapamıyorsunuz

hdpkk

Askerimiz pkk ya operasyon yapacak iken onların önünü kesmeye çalışan hdp belediyeleri mi masum şimdi ? Bu partide ki herkes aynı zihniyette maalesef.

gürsel tekin in ayakkabıyla eve girmesi

daha sonra vatandaşa ana avrat sövmesi, gazeteleri kapatacağız demesi.. Özgür medya diyor sonra sen zaten diyeceğini demişsin 360 derece dönmenin anlamı yok. Bu adam ne yapıyor anlamak mümkün değil, partisi bunu kovmalı.

ülkeyi sevmemek

Solcuların yaptığı eylemdir ve ülkemizi kıyasladıkları ülkelere hala gitmemişlerdir. Onları burada tutan ne var merak ediyorum

muhalefetin eksiklikleri projesizliktir

Eleştirmekten kendilerini alı koyamadı bu muhalefet. Gerçekten vakit kaybı yaşıyorlar eleştirerek. Halka hizmete doğru yönelmeliler. bu kadar eleştirdikten sonra iktidar bile olsalar yine eleştirecekler şaşırmış durumdalar.

terörle mücadele

terörle mücadeleyi en ileri teknoloji ile yürüten tek parti ak partidir, savaş sanayisindeki milli gelişmeler son derece etkili sonuçlar vermektedir, bunun devamı için istikrarın sürmesi terörle mücadelenin sonuna kadar gidilmesi için ak parti tek çözümdür.

gürsel tekin

misafir olarak gittiği birinin evine ayakkabıyla giren, halktan kopuk cumhuriyet halk partisi milletvekili adayıdır, türk kültüründe ayakkabıyla eve girilmez!

muhalefetin yetersizliği

son 13 yıldır yetersiz olan muhalefet söz konusudur, proje ve plan anlamında hiçbir şey sunamamaktadırlar, muhalefetin kelime anlamını bilmedikleri için muhalif olmayı yalnızca iktidarın söylediklerinin aksini iddia etmek sanarlar. geleceğe yönelik bir şey sunmazlar size.

hdpkk

siyasi parti ve onunla birlikte hareket eden terör örgütünü temsil eder, bu iki örgüt senkronize çalışır, birbirlerinin taleplerini yerlerine getirip, kürt halkı üzerinden prim yaparlar.

devlet bahçeli

tam anlamıyla hayır'lı bir parti yöneticisi!! koalisyona yada diğer parti yöneticileriyle görüşme yapmamış, çözüme yanaşmamıştır. ülkemizin çözüm getiremeyen insanlara ihtiyacı yok.

yesil deniz

Trt1 yayınlanan dizi egenin güzel insanlarını anlaşır.

araba markasi

Yeni araba alcam marka onelirmisiniz fiyat fark etmez.

okulda öğrenilmiş en unutulmaz bilgi

Dayak ilk öğrendim şey hocalardan dayak yemek.

passolig

Maça gitmek için bir kart her takımın kendi kartdi vardır.

aşkın en kısa tarifi

Sahbaha mutlu olmak sonra akşama kadar mutlu olmak.