bugün

entry'ler (10)

türkiye de insan olmak

zor zanaat. hele yalnızsanız, çok daha zor...

yaşam paradoksu

kendi irademiz dışında irade sahibi olup bu iradeyle ölümü reddetmemizdir bence.

doodle jump

beş on denemede arkadaşın rekorunu geçip rekor tablosuna saçma sapan isimler yazmanın, oynamaktan kat be kat zevkli olduğu oyundur.

sürekli aynı kıyafeti giyen tip

büyümeyen insandır. olgunluk anlamında değil, geçen yılların etkisi farkettirmez kolay kolay.

devin townsend

working man adlı rush tribute albümünde, natural science adlı parçada yardırmış kişidir. kendisini bu zamana kadar tanımadığım için büyük bir eksiklik hissediyorum kendimde.

mesut yar

"Mesut Abi anlatıyor!" başlığıyla, bu akşam Yenimahalle Belediyesi Dört Mevsim Tiyatro Salonu'nda söyleşi yapacağı duyurulan kişidir. facebook sayfasında ise "tek kişilik gösteri" adıyla anılıyor program, içeriği tam olarak bilemiyorum. Ayrıca kitaplarını da imzalayacakmış, tabii alıp getiren olursa. ilgili link: http://www.yenimahalle.be...rIcerikGoster.aspx?id=616

ygs 2011 kopya skandalı

bir şekilde üzerinin örtüleceğini düşündüğüm olaydır. sahte gündemler yaratılmasa dahi seçim arifesinde ekranlardan yavaşça silineceğini düşünüyorum olayla ilişkili haberlerin.

halen windows xp kullanan geri kalmış

ileri sürümünün kullanılabilecek -bence- en kötü versiyonu home premium dahi 262 tl iken(146.99$) akıllılık yapan adamdır.

facebook ta fotoğrafımı beğenir misin durumumu

popülarite kurbanı işte. bu kadar yazmam bile zaman kaybı ya neyse...

ak parti milletvekillerinin ortak özellikleri

her ne kadar ayrı bedenlere sahip olsalar da aynı ve tek iradeye biat etmeleri. (bkz: rte)