entry'ler (12)

diyetteki bir insana yapılabilecek en ağır işkence

Karşısına geçip arka arkaya bir şeyler yemek ve daha doymadıgını ifade etmektir.

komik

.Kişinin kendisini bir şey zannedip daha bir hiçken triplere girmesi.
BKZ:ÇEVRENiZE........ bol miktarda görebilirsiniz. Sürüsüne bereket..

çok güzel hareketler bunlar

Yılmaz Erdogan arada çıkıp ilginç ilginç konuşmasa tiyatrocularının genç yaşlarının aksine hoş komik izlenmeye deger programa verilen isim.

mini etek giyince herkese veriyor sanılan kız

Mini etek giymesende veriyor sanıldıgın durumdur.Çok acı.

güzel kadının sözlükte işi olmaz

Güzelim,ama sözlük yazarı olmaya çalışıyorum.Bazı durumlarda güzel kadınlarında sözlükte bulunabilecegini ispat edebilen durum.

gibi yapmak

......Mış gibi yaşamları anlatan cümle.Seviyormuş gibi yapmak,mutluymuş gibi yapmak,üzgünmüş gibi yapmak yani maske takmak ve insanların arasında maskeyle dolaşmak.Hep yapmaki istedigim fakat yapmayı başaramadıgım davranış şekli.

harun yahya

Dini sermayeden aldıgı parasal yardımla çok sayıda kitap bastırıp halka bedava dagıtan sahışdır.

mini etek giyip otururken bacaklarını örten kız

Mini etek giyen bayan zaten bacaklarını sergilemeyi göze almıştır.Ama yinede otururken usturuplu oturayım oram buram gözükmesin diyiyorsa karışılmaması gereken durumdur.

sözlük yazarlarının kullandığı parfümler

Sözlük yazarı olbilmeyi başardıgımda benimde kullandıgım parfümün adı sözlük yazarlarının kulandıgı parfüm olacaktır.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Bana bir masal anlat baba
içinde kurtla kuzu..........
Diye devam eder.Bizimki gibi ataerkil toplumlarda babanın dışarıda çalışıp evin geçimini sagladığı, anneninde evde çocukla ilgilendigi aile yapılarında bir çocugun yaşıyabilecegi en güzel anlardan birini anlatan cümle bu şarkının sözlerinde geçer.

beyaz tişört altına siyah sütyen takmak

Dikkat çekici olmasının yanında çok seksi ve kışkırtıcı olan giyim şeklidir..Giyinen kişi memnun ise başkalarına karışmanın düşmeyecegi haldir.

dikkat köpek yok

Dikkat köpek var yazısından daha güzelidir.Özellikle benim gibi o sevimli ,afacan ama bazen tehlikeli olabilecek hayvanlardan korkanlar için.