bugün

entry'ler (54)

yazarların kızları olursa koyacakları isimler

toprak...

üniversite seviyesine hitap edecek dizi olmaması

Türkiye de seviye aramak da neyin nesidir ?

üstteki yazarın çağrıştırdığı organ

böbrek olabilir.

tecavüze uğramış kızla evlenmem diyen erkek

yobaz mıyız amk kızla sevişirken bakire olmadigini anlayinca içten içe hacı kız vermiş... diyecek olan yoktur herhalde.

ben bu yazıyı kendime yazdım

sevdiğim kişiyle arkadaş olmak istedim onunla sohbet edip ona daha çok aşık oldum şimdi herşey bana onu hatirlatiyor gogsume saplanan aci yer etti resmen...

sevilmek isteyen erkek

Romantik ve zararsızdır. Ölesiye sevdiği kişilerden hicbir zaman aradigi karsiligi bulamamistir. Masum ve güvenilirdir...

yazarların kutsallık listeleri

1- la sagra da familia
2- göz
3- ariana grande
4- tatiller
5- aşık olunan kızın saçları
şeklindedir.

bir kadın aşkı için neleri göze alabilir

neyi goze alirsa alsin durumu kendi lehine cevirecek olan hamleyi yapmadan bitirmez. Asik olur mutlu olmaz saniyesinde zengin kocaya varir

gece 12den sonra en çok çalışan organ

beyin çok işlevsel hale geliyo olum penis felan hikaye.

kız arkadaşın bakire çıkması

tamam getir kız arkadaşını sırf sen sus diye ben sikerim tatmin eder mi ?

üstteki yazarın çağrıştırdığı obje

sert vesert: behlul + bihter

üstteki yazarın çağrıştırdığı obje

kaybolmuskentineskicisi: taso

her facebook durumunun altına yorum atan kişi

Amacı ağır prim olan ve kendi dunyasiyla hava atan kişidir.

Attığı yorumlar
1- helal len
2- vaay sekilsin karsim (:
3- haklısın kardeşim herkes yerini bilecek
4- iyisin iyiiii
5- google dan bulunmuş sacma sapan capsler ile beğeni çabası
vs.

Amacı hem kendini göstermek hem de ilerde lazım olur mantığıyla yorum bırakmaktır...

Hele bir de o google dan bulunup atılan fotoğraflı yorumlar çileden başka bir şey değildir. Bu tarz aptallardan nefret etmek en mantıklı olanıdır.

çok bilinmeyen güzel dizi önerileri

2 broke girls var çok biliniyor mu bilmiyorum.

erkekler kızlardan ne bekler sorunsalı

Ben şahsen sevilmek istiyorum amk. Erkekler sevilmek ister ona inanılmasını güvenilmesini ister.

bir kıza yavaş yavaş aşık olmak

Ne acıdır bu. Sadece sohbet edersiniz aslında ama zamanla bu sizin askiniza onun minyatür kanki felsefesine dönüşür. Karsilik vermeyeceğini bile bile asik olursunuz baglanirsiniz ona. Ben daha boktanına imza attim ona olan askim zarar vermesin ve mutlu olsun diye uğraşmaktan onumu bile göremedim. Şimdi o mutlu ben her zamanki gibi yalnizim. Öyle çok seviyorsun ki öyle çok sahipleniyorsun ki ne olursa olsun bitiremiyor, yeniden yeniden hatirliyorsun onu. Her şey sana onu hatirlatiyor. Her şarki her kelime her program sana onu hatirlatiyor. Sen sadece ona a$ık olmadin ki ayni zamanda sen onunla yasamasini ogrendin. için sogumuyor bir turlu. Yavaş yavaş asik oldun çünkü ve bu yüzden onu unutamiyorsun. Onu düşünüyorsun acaba napiyor veya kimle konusuyor kimi seviyor demeden edemiyorsun. Ona haksizlik etmek istemediğinden "sen" kaybediyorsun. Unutursam eğer bir daha asik olmayacagim. Yavaş yavaş her gün asik oldum sana ve çektiğim acilar belimi buktu artik. Ben gec kaldim siz geç kalmayin. Ya konuşmaya basladiginiz zaman acilin ya da arkadasligi kabul etmesini bilin. Eğer arkadasken askiniza yenik duserseniz sadece sevdiğinizi değil ayni zamanda da arkadasini kaybedeceksiniz.

kardeş payı

son bolumu çok güzeldi Fakat tam bi bekleneni veremedi bence.

bağımlılık yapan bilgisayar oyunları

metin2 çok fena bagimlilik yapiyordu. rüyamda bile arti basmaya dolunay kilici düşürmeye hizli hizli level kasmaya ugrasirdim. neyse ki bi bunlardan da kolayca kurtulmuştum.

aynı sınıftan kıza hoşlandığını söylemek

çok saçma.

salatalık gibi kokan böcek

az önce rastladığım böcektir. ölünce böyle beyaz beyaz bi su aktı ve her yere salatalık kokusu yayıldı...