bugün

entry'ler (382)

bozbu chat

Türkiye'de eşi benzeri olmayan chat programı üstelik sohbet muhabbet de cabası. Kafa dengi insanların bulunduğu chat platformu. iyi sohbetler.

hayallerinizi kargoya koyun

Seneye alırsınız.

uludağ sozluk mucitler yarışıyor

Hayaller geleceğe yapılan yatırımdır.

üniversite bitti ee noldu

Sevgili yazarlar bu durumdan siz de muzdaripsiniz biliyorum.Emek verip karşılığını alamamak işsiz kalmak çok acı...

geçmişine bir tavsiye bırak

BiM'deki herifin şu ürünümüz indirimde sözüne bir daha kanma verdiği ürünler hep bayat. ah dostum şu lanet olası dünyada kadınlarla anlaşmak zor bir kadınları anlayamadın bir de grev yaparken halay çekenleri hep , dizlerindeki yaralara rağmen bol bol oyna ilerde hayatın tadından bir bok anlamıyorsun. Mahallede sana su atan teyzelere dil çıkar zaten çocuksun. Bir de o saçma sapan şeylere para verene kadar dolara bas paranı değerli olacak unutma . Ha unutmadan ösym sınavı ile zeka ölçülemiyor bunu düşünerek başla hayatına.

kasımda vizeler başka

ısı transferi ile ısınıyorum artık akşamları.Soba yok öğrencilik.

bir kadınları anlayamadım

bir de grev yaparken halay çekenleri .

gelin sohbet edelim

sohbet etme gereksinimi olan yazarlara duyuru niteliği. sübliminnal mesaj içerir .

hayatınız bir kitap olsa nasıl yazılırdı

tersten .

akp chp mhp oy oranları

nasıl oluyor da değişiyor sürekli dedirten cinstendir .

mhp ye bok atanla akpye ok atandan kork

ünlü bir atasözü. ben şimdi buraya neden çıktım, nasıl çıktım ?

who am ı

bir hacker filmi. akıl dondurur.

benim başı kapalı bacımı taciz ettiler

meşhurların bir sözü gerisini siz tamamlarsınız .

cumhuriyeti ben kurdum

Sizler yaşatacaksınız...ULU ÖNDER GAZi MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

tarih tükürükten ibarettir

bir de onu yalayanlardan. mode xl sözüdür.

uludağ sözlük diss

yazarlar burada birbirine diss atar.

17 yaşındaki haline öğüt ver

son çıktığın kıza tüm hesapları ödettir. nasıl olsa sana en son iyi kitleyecek. bir de şu bimdeki herifin ''şu ürünümüz indirimde denemek ister misiniz ?'' sorusunu sallama. aldığın brefiterol bayat olacak. 17 yaşındaki halime not:

bu haline şükret ve yemek seçimi yapma. zira ileride yalnızlıktan her gün yumurta yemeye mahkum edileceksin

2023 türkiyesini düşün

(bkz: benim başı kapalı bacımı taciz ettiler)

intihar mektubu sözleri

işte gidiyorum bu sözleri tekrar tekrar okuyun.Ben hepinizin o olmayan beynine sokuyum tabiriyle yazılan sözler.

uludağ sözlük kapatma kararı

10. sulh ceza mahkemesinin 29.10.2016 23.D sayılı kararı ile girişe kapanacak olması