bugün

entry'ler (6)

ilişkide tekrar denemek

"Ateşe dokunuyorum ama sıcaklığı hissetmiyorum" gibidir...

muhafazakar kesimin anlayamadığı

Sevmek ve Sevişmek güzeldir. Alkol de güzeldir. Saçlarını rüzgara savurmak da öyle...

insanın zoruna giden şeyler

Kazık üstüne kazık yemek olabilir. insanın iyisine denk gelemeyip yavaştan yalnızlığı kabullenme durumu olabilir.

Not: insanın iyisi diye bir şey de olmayabilir bak bu daha da zoruna gider...

kedi

Bağımsız, hür bir varlıktır efendim. Neyi sevmek istiyorsa onu sever, nerede olmak istiyorsa orada olur, kendime çok benzettiğim, ondan mütevellit bende yeri başka olan varlıktır. Çoğu zaman insandan daha sevilesidir benim dostum Tütün...

gerçeği küfürsüz konuşabilmek

Küfür, kendini ifade edemeyen insan işidir. Kendine saygısı olmayan veya yeterince sözcüğü olmayan insan işidir. Hadi en olumlusu, çaresiz insan işidir...

eski sevgilimin yeni sevgilisine not

Eğer başarabiliyorsan, sevgisiz bir insan ol...
Körü körüne bağlanma ona benim gibi. Arkanı döndüğün an özleme. Kokusunun müptelası olma. Rakıyı onsuz içmeye alıştır kendini zira ben kadehimi hala oun hayaline kaldırıyorum. Akşamları ona sarılıp uyuma, yalnız geçireceğin akşamlar üsürsün sonra. Yeşil gözlerine uzun uzun bakma, kaybolur gidersin o kır bahçesinde. Teninin yumuşaklığına alıştırma kendini, yoksa hiçbir ten o kadar yumuşak gelmez bir daha sana. Ben onu çok güzel sevdim, sen sevme sakın, çünkü o gidiyor. O hep gider...