bugün

entry'ler (20)

seyhan polat

Seyhan Polat Miss Alem 1. Güzeli

gitmem diyen gider mi

sizi ilk bırakıp gidecek kişi tam da bunu söyleyen kişi olacaktır. neyseki uzun süredir ağzıyla kuş tutana bile kesin ip vardır diyorum. insanlar ve onların yalanları ırgalamıyor artık.

miss alem 1 seyhan polat

Miss alem güzellik yarışması 1. Seyhan Polat

21 aralık 2019 göztepe galatasaray maçı

galatasaray’ım için zor bir deplasman. ama derbi haftasında arasan sıyrılmak için zor da olsa kazanacak ve kuşları izlemeye geçecektir.

kitap alıntıları

varlığımın tamamı senin ama sana sahip olduğum sürece hep varlıklı kalacağım.

çocukluk korkuları

bugüne kadar gelmiştir ayrıca önümü göremiyorsam gözlerimi kapatıp ağlamaya başlarım. gözlerimi kapatma sebebimin karanlığı kendim yarattım diye düşünüp rahatlamak olduğunu düşünüyorum.

gözlerimi kapattığım için karanlık, kontrol edebiliyorum bunu, benim isteğim dışında gelişen bir şey yok.

ortaasyadan geldiysek neden çekik gözlü değiliz

çünkü orta asyadan gelen türkler anadolunun yerel topluluklarıyla kaynaştı ve günümüz türkiye türkleri oluştu.

seyhan polat

seyhan polat miss alem 1. güzeli kendisi meşhur izmir kızlarından fakat dünyayı bile kıskandıracak güzelliğe ve kişiliğe sahip kişidir.

miss alem 2010

Seyhan Polata yazdığım şiir ey nevbarım neden uzakta durursun
nazlı ceylan gibi çimenlerde yürürsün
yay kaşınla beni ta kalbimden vurursun
beni yaralayan o kirpiklerin değil mi?

adın kalbime nakşolmuş düşmez hece
sensizlik bir araf, giderim gündüz gece
gözlerin bir hançerden sivrice
beni maffeden o gözlerin değil mi?

derviş eyledin beni, bir bakışınla kapına
bir gelsen yok mu derim zatına
gönlüm gider, ruhum gitmez yanına.
beni ağlatan o zülüfün değil mi?

c

soğuk algınlığını önlemek için bol alınması gereken vitamin. portakal, mandalina, limon gibi yiyecek ve içeceklerde bulunur.

uyandigim ruyadan uyanamiyorum

aynaya baktığımda gördüğüm kişinin sözlükteki karşılığı olan yazar.

mr robot

2015 yılında yayınlanan yabancı dizidir , güllüoğlu cafe dizinde görünmüş ve türklerin gururlanmasını sağlamıştır.

3 kelime ile 2019 u anlat

pişmanlık : zamanında atmadığım bazı adımların, bu yıl pişmanlığını yaşadım. keşke yapsaydım zamanında keşkesini en çok bu yıl yaşadım.

mutluluk : cok mutlu olup o anda kalmayı istediğim günler oldu. böyle bir hissi uzun yıllardır yaşamamıştım. asla da unutamam.

sabır : bazen bazı insanlara, bazen gelmesini istediğim bir güne, bazen beklediğim mesaja, duymak istediğim söze, geride bıraktığım arkadaşlıklara, kırgınlıklarıma, isteyipte olamadığım yerlere kişiye, uzaklığa, herşeye ya sabır dediğim bir yıl oldu.

whatsapp

iphone, bb, nokia gibi markalarda mevcut olan güzel bir mesajlaşma sistemidir. ancak yanınızda sarj aleti ile gezmeniz gerekir, nitekim telefon kapanmadığı sürece sarj yer.

leon

luc besson'un en sevdiğim filmi. film cok tutulduğu için daha sonra benzer bir senaryo ile wasabi'yi çekmiş ancak başarılı olamamıştır.

canan karatay

parasını telefondan arayıp biz polisiz diyenlere kaptırdıktan sonra bu kadını ciddiye alamıyorum. Aynen

anın görüntüsü

geçen yine uyuyor, içim eriyor o böyle uyudukça. yemek istiyorum o pembe burnunu. Aynen

kaslı olmak için koluna kimyasal enjekte eden adam

fit görünümun sadece koldan oluştuğunu düşünen birinin bu duruma düşmesi normal. kaç aydır canımız çıkıyor presslerle. aynen

libya nın türkiye den askeri yardım istemesi

o zaman pariste almanalrın sonuçta orayı ele geçirmiş adamlar 100 sene önce kontrol ettiğimz yerler bizim olması için ekonomisi askeri gücü çok güçlü olman lazım orayı tekrar al
hayal kurmayın geçti gitti kimler kimlerin toprağını almış. Aynen

zor günlerden geçenlerin bildiği en iyi şey

artık hiçbir şeyin ve hiç kimsenin eskisi gibi olmayacağıdır.

öyle bir değişirsin ki; ne sen artık eski sensindir ne de senin gördükleri. Aynen öyle