bugün

entry'ler (16)

kazma futbol kulübünde oynayabilecek futbolcular

Ayağını kazma gibi kullanabilen ve istediği derinlikte Çukur kazabilen Bilica.

bekir irtegün

Taraftarlarla öpüşmesiyle gündeme gelen ve en son takım arkadaşı Meireles'in gol sevincini abartıp Bekir'in kalÇasını eliyle yoklamasıyla patlama yapan FenerbahÇe'nin defans oyuncusu.

yazarların elinden en iyi gelen iş

Online oyunlarda iyiyimdir.

en çok utandığınız an

Bilgisayar başında özel işlerle uğraşırken evden birine yakalanma.

mutsuz olma nedenleri

Çünkü para yok. Para olmayınca da kız yok. Ee ne kız var ne para nasıl mutlu olalım.

geceler dinlenmek için var diyen aile büyüğü

Bitmek tükenmek bilmeyen asker anılarını anlatan dede.

türkiye de 2010 yılında herkesin sevindiği 5dakika

Oslo'da düzenlen 55. Eurovision Şarkı yarışmasında Türkiye'yi temsil eden Manga grubunun 2. olduğu an. http://www.kanalturk.com....a-ile-eurovisionda-2-oldu

gece süt içmek

Kemiklere yararlı olduğunu, rahatlattığını, 20 yaşına geldiğimde halde hala devam ettirdiğim bir alışkanlık.

imam nikahıyla evli olmak

Sadece imam nikahıyla yaşamanın yanlış olduğunu düşündüğüm bir olay. Ancak imam nikahından sonra resmi nikah yapıldığında bir sakıncası olmadığını düşündüğüm bir olaydır.

kızların erkenden uyuması

Erken yatıp erken kalkmaları gerekmektedir. Malum makyaj fön oje derken çok vakit geçiyor.

kokoreççilerin sabaha kadar açık olması

Ekmek parası, gece eğlenceden dönen alkolikleri doyurarak para kazanmaya çalışmak.

rte ye sormuşlar neden saray yaptırdın diye o da

'' Para benim saray benim para benim saray benim'' demiş.

biber gazını solumamış insan

Eylemlere katılmamış ama her türlü sosyal medyada ''Direniş Hakkımız'' ''Polis şaşırma..'' tarzında paylaşımlar yapan, sözde kendini eylemci ilan eden insan tipi.

kız arkadaşından çok erkek arkadaşı olan kız

Kızlarla anlaşamayan kıskanılan, bakışıyla erkekleri peşinden koşturan, abazaların takibinden ayrılmadığı ama kendisinin kardeşimm dediği kız tipi.

whatsapp

son görülme olayı çıktıktan sonra rahat rahat başkalarıyla konuşamadığımız , her girdiğimizde sevgilimiz laf etmesin diye ona da yazdığımız bir mesajlaşma uygulaması.

gece gece sözlükte takılmak

Sabah işi gücü olmayan , can sıkıntısından ne yapçağını bilemeyen ''bari sözlüğe bakayım'' diyen bir insanın yapacağı eylemdir.