bugün

entry'ler (30)

hep böyle kal

söylenirken , olacaklardan korkulan lakırdı

mastürbasyon yaparken dinlenecek şarkılar

pamela spence 3.14 ya da pi

türkan şoray

Dila Hanım filminde burnuna taktığı kaşıkçı elması büyüklüğündeki elmas yüzünden burnumu deldirmek istediğim süper gözlü kadın

orgazmdan daha zevkli anlar

Bademli MAGNUUUUUUMMMMM......

asena hanim

önceleri ''bilmemne bey'' diye hitap edilen,para kazanıp ,transvesti olunca asil bir hanım oldugunu düşündüğüm güzel vücutlu insan.

tanriya soylenecek ilk soz

işte geldim,burdayım,ben bu işte ustayım şeklinde bir geyiğin ardından...salavat getirilip,bilinen tüm duaların okunması o an için tek çaredir

kutsal kase

''bildiğin kase'' dedirten şey olmaması gereken,bilinmeyen,bilinse de ne olduğu açıklanmayan ve açıklanmayacak olan mutfak gereci.

sevişirken dinlenmeyecek şarkılar

küçük kurbağa minik kurbağa kuyruğun nerede...yada mini mini bir kuş konmuştu pardon önce donmuştu sonra konmuştu tarzında,ucu her yere varabilecek ezgilerimiz...

ışıl

delidir ne yapsa yeridir diye tabir edilen genç arkadaşımız.dostum ,kardeşim.

ahmet kaya

kökeni, gelmişi, geçmişi beni uzaktan ya da yakından ilgilendirmeyen sanatçı kişilik. şarkılarının ve sesinin hastasıyımdır. ötesi de yoktur..

danza

bursa altınceylan tesislerinin içerisinde bulunup,kışın Danza yazın ise: Garden ismiyle tanınır.Üniversite yıllarımızda evimizden daha çok vaktimizi geçirdiğimiz,yeri geldiğinde umuttan aldığımız kırmızı sayfalı notlara çalıştığımız mekandır.kimler kavga etmiş,kimler kimler sevip,mezun olmuştur bu mekanda...Görükle'den servisler kaldırılır Danza'ya...sonra danza'dan saat 03:30 civarında da köye..d.j u.f.u.k larmi gelmemiştir yoksa d.j. tarkan larmı...bir de teoman gelir arasıra,motorsikletli kızı söylememek pahasına...kapıya sevdiğimiz arkadaşlarımız ismimizi yazarlardı,bir ödemeli aramayla:)
sevdiceklerimiz cin menta ısmarlarlardı yada biz alırdık ellerinden:)
her şey geçti,hepsi sadece anılarımızda...

yaz günü

milyor kez dinlesem bıkmayacağım,oynak olmasına rağmen beni her defasında efkarlandırabilen yek şarkı....anlatılmaz yaşanır..o kadar...

cin menta

Üniversite yıllarında Danza'da içilen yeşil renkli en çok mymoon'umuzun eline yakışan,kafa yapıcı etkisi yüksek içki.

bir lakap olarak naylon

bu lakaba sahip olan kişiler gayet açık fikirli,rahat,kendine güvenen ve yanındaki kız arkadaşını adeta kız arkadaşlarıylaymış gibi hissettirebilen erkek cinsidir.ne kokar ne bulaşırlar.yanlarında oldukça rahat edebileceğiniz bir türdür.

bir lakap olarak gereksiz

anam anam diyim ben saa..bu lakabı taşıyan insanları,( özlerinde çok temiz ve güzel insanlar olmalarına rağmen)kendilerine bir süre sonra gerek kalmamasından dolayı gereksiz adı altında toplayabiliriz.kendileri lüzumsuzlardan daha iyi,naylorlardan daha kötü bir pozisyondadırlar.Bu tipler arada kalmış tiplerdir aynı zamanda roketatarlar üzerindeki çalışmaları sonucu bi kısım yazar tarafından gerekli klasmanına alınmış olsalar da, bu durum gereksizlerin şanına leke düşürmemiştir.

yengec burcuna yapilmamasi gerekenler

sürekli melankolik takıldıklarından dolayı,asla kendilerine değer verenlere değer veremeyip,sürekli kendilerine acı çektirenlerin peşinde koşarak yaşamaya çalışırlar aşkı.dolayısıyla asla ona değer verdiğinizi belli etmeyiniz.bir de mümkünse mütemadiyen kendilerini kemerle hırpalayınız.

ata demirer

yılbaşında sezen aksuyla söyledikleri ''benden çekiniyormuşsun, bana göre değil hiç diyormuşsunn'u dinledikçe mimiklerinin gözümün önüne gelip ,kendi kendime yarıla yarıla güldüğüm usta.

seda sayan nihat doğan aşkı

aşkın yaşının ve yaş farkının önemli olmadıgının kanıtı ,tencereyle kapak olan çift...nihat doğan'ın birtanesinden birtanesine isimli eserine çektiği klibinde rüzgarda dalgalanan gömleğinin altından çıkan muhteşem karın kasları ve banderas bakışlarıdır esas olan...

kazan

önünden her geçişimde içimin cız ettiği mekan.

eski sevgili ile dost kalmak

hiçbir zaman tam anlamıyla yapılamayan eylem.arkadaş olma çalışmaları sırasında sokulan laflar, eski sevgililerin kafalarını sürekli karıştırmaktan başka bi işe yaramaz.karışan kafalar bi süre görüşmeme kararı alırlar ve sonuç yine ayrılık olur.