bugün

entry'ler (10)

ekranda görülünce kanal değiştirdiğimiz kişiler

recep tayyip erdoğan.
bülent ersoy.

activia

meyveli olan ürünlerinin gerçekten çok güzel olduğu bir gerçektir.çileklisi vazgeçilmezdir.

badmeetsevil

hoş buldum *

cingene mahallesi

bursa'da özellikle yıldırım,osmangazi taraflarında uyuşturucu deposu bulunabilecek mahallelerdir.insan geçerken bir ürperiyor.

altınşehir

bursa'nın yeni yerleşim semtlerinden birisi son zamanlarda gerçekten çok gelişiyor.

elisha cuthbert

dünya güzeli kız. the girl next door da tanıdım herkes gibi. ve herkes gibi hayran kaldım. tek kelime. mükemmel

eminem

BABA. alemin en kral şarkısıcıdır bana göre shady ve eminem olarak ikiye ayrılır shady : huysuz, hareketli, vurdumduymaz, şamatadır. eminem ise anlamlı ve mantıklı sözler yazar bunu rap'e çevirir. Shady (bkz: without me)eminem (bkz: not afraid)

onur korkmaz

Britney Spears - Criminal şarkısına mükemmel remix'i yapmış insandır. Mutlaka dinleyin derim.

tartışmada küfür etmeye başlayan insan

genellikle kavgayı başlatan insandır. bu insanlar bazen sırf kurtlarını atmak için bile kavga ederler. çok gereksiz insanlardır oysa düzgün anlatsan derdini çözeceksin..

kedi

bizim evde olan hayvandır. kimisi çok uysal kimisi de çok oyuncu olan hayvanlardır.