bugün

entry'ler (16)

zamanın çok çabuk geçtiği an

zamananın yavas gecmesini istediğin andır.

iyi ki atatürk vardı yoksa tayyip erdoğan olmazdı

iyi ki kondom var yoksa daha nice yobazlar ürerdi.

185 boyunda lensli gözlü şahini olan yakışıklı tip

siyahlı saçlıysa paha biçilemez kanımca.

hastası olunan sözler

everything will be okay in the end.
if it's not okay ,it's not the end. (unknown)

dolmuşa binmeme sebepleri

oturacak yer bulunamazsa "L" (yazıyla:leeee) şeklinde yolculuk yapmak.notre damın kamburu pozisyonu.

bir gecede 39 bira içen insan

oha lan ölür aq.ya da yaşamına işeyerek devam eder.çişi bitince bi 39 tane daha içer...

sonsuza kadar devam edecekmiş gibi olan diziler

arka sokaklar.hadi onu geçtim hergünde eski bölümlerin tekrarı verilmez ki ama.ayıp ayp...

büyük anne küfürleri

-anneannecim sen yatmadınmı daha ??
+defolll!! leş gibi alkol kokuyosun gene.
-yaw arkadaşlarla...
+sus edepsiz konuşuyo hala eşşeğin kakı!!
-höö??

not:denmek istenen "eşşek kakası".yaratıcılıkta son nokta.

iğrenç reklam sloganları

arkadaş allah bütün 118 lerin belasını versin.o nasıl bir reklamdır öyle.hele hele o taksi şöförünün malak gibi oynaya oynaya arkaya baktığı anda televizyona tekmeyle dalasım gelio amk.çok doluyum çook...

zaaa diye gülen arkadaş

zoooorrrrtttttt diye sıçan modelide vardır.daha bi çekilmezdir...

güneşin batıdan doğması

donu ters giymek gibi bişeydir heralde...ne bileyim işte..
amaaaan ben bilmem beyim bilir..

kıvanç tatlıtuğ un misafir olarak eve gelmesi

-ne geldin la buraya!!yastık mı o elindeki???
+ahaha bey amcacım ilahi siz..
-.......
+çok mu çok oluyoruz??? ehehe..
-la siktir git lan deyüs pezevenk!!!
+anaayyyhhhhmmmm !?!...

world of warcraft

öncelikle oyun değildir, yaşam tarzıdır.şöyle ki 3-4 gün uyumadığımı da bilirim.ertesi sabah final vardır, saate bakılır gecenin 3'ü olmuş."neyse sabaha kadar oynar öyle giderim sınava" der, boss kesmek uğruna takım arkadaşlarnı yalnız bırakmaz ve sınava gitmezsin!!(ne malmışım aq).bütünleşme aşamasına geçilmiştir artık.okula otobüsle değil bineğinle gitmek istersin.mağazada ki güvenlik görevlilerini ya da polisleri kesmek istersin(bi rahat dur kendine gel demi)böylelikle 4 sene okul okuyup sınıf atlayamazsın,demirbaş olursun sınıfta.onun için benim gibi manyaklar başlamamışsa hiç başlamasın aq.

bu arada oyunu bırakalı iki sene oldu ve başka bir üniversite kazandım.önümüzdeki seneler içinde de bana sponsor olacak diablo 3 e burdan selamlarımı iletiyorum.

not:bu kafayla devam edersem askerde götüme vuvuzela sokucaklar aq.siz siz olun, örnek alın, ders çalışın, fazla kaptırmayın.allah belanı versin blizzard, seviyorum uleeeyyn!!!!

günün tek cümlelik özeti

çifte durumla kaybedip amerikaya domalmamıza neden olmustur.

-america fuck me !!!

bitmesine 5 salise kalmış maça reklam sokmak

reklam aralarında maçı seyretmemize olanak sağlayan ntv'ye de buradan şükranlarımızı sunuyoruz...

ölmeden önce söylenen son sözler

-faik abi gel iki dakka yaa

-gel bak abi çömelince bişey yapmıyo yaww...

+???!!!!!!?!!???