bugün

entry'ler (15)

behzat ç

zaten diyorum bir bokluk vardı o ercüment lavuğunun fütursuzca yancısına sıkmasında, diyorum. sen ey feride nasıl bir akla hizmet yaptın bunu, bir yandan da feraha erdim inanır mısınız zira haftalardır içim sıkışıyordu ne olacak bu işin sonu diye. hayırlısı olur umarım.
(bkz: teyze dizi izlemesi)
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)

chicken invaders

en sevdiğim ve çocuklarıma oynatmak istediğim yegaNE oyun. kendisine halk arasında tavuk oyunu deniyorsa selam olsun bu tabiri kullanan doğaç doğaç beyinlere.

yanık

kaçıncı dereceden olduğu önemli olmakla birlikte, çay demlerken "ayh şurasında çay kalmış, onun da üzerinden kaynar su dökeyim de o da demlensin" diye iyi niyetle sıradan dört adet sol el parmağınızı haşlama yanığı çok acayip bir beceri ister. ve hatta göt ister. hemen soğuk suya tutup anneye öptürmek sonra da yanık kremi sürmek iyi gelebilir.

sus

çok süper bir ihtiyaç molası şarkısıdır.

sus
dur bir dakika
rahat ver sessizliğe

hayat
kan istiyor
kanatıyor içimi

dışım soğuk
çelik içim
sıcaktan kaynıyor
bulabilse birileri

filan diye sözleri var. eğer yanlış anladıysam o sözleri vakt-i zamanında, yanlış da yazmışımdır muhtemelen zira böyle hatırlıyorum.

artık

şuan itibariyle demek olan deyinti. artmış olan.

hilal

nedense her gördüğümde beni bir ayrı mutlu eden ayın yalın hali. bir de tombik hali vardır dolun dolun bakan tepeden, ürkütücüdür biraz.

uyku

vaktinde gereken ve kişiyi büyüttüğüne inanılan insani ihtiyaç.

memurların iş yerinde mastürbasyon yapması

memurun cinsiyetine göre cezası değişkenlik gösterebilir. kadın memuru örneğin, ne yaparlar. söylemesem daha iyi bence.

(bkz: cinsiyet ayrımcılığı)

yirmilik diş

kişinin yirmili yaşlarda olduğunun acı bir kanıtı. dişinizin kökünün dibi sandığınız yerde patlar, deriyi yarmak suretiyle orada kendini gösterir ve kabarcık filan olur bişiler yapar, önce sağda çıkar bir tane, doktora gidersiniz o da size ilaç yazar, karşılığında para dahi almaz. içersiniz ilacı bişeyciğiniz kalmaz. sonra her şey normale döndü yihau derken bir de bakmışsınız ki aynı eziyet sol kökün dibinde de baş göstermiş. böyle bir buhranlı dönemdir. yarın doktora gideyim artık lanet olsun dersiniz. ve uyumaya çalışırsınız...

özel msj

kişisel şeyler içermesi kuvvetle muhtemel mesajlaşma aparatı. sosyal hayatımıza yön verdiği görülmüştür.

crack attack

2003 yılından kalma teknoloji dergisi program yama bilmemne cd'lerimden birinden edindiğim ve beni windows 2000, xp neyin günlerime geri döndüren oyundur kendisi. yalnızca sağ ve sol oklar ve space tuşuyla oynanır fakat sanıldığından daha karın ağrısıdır, bebelere uygun değildir. bir 600 puan yapmış aluminiumangel var ki rekorunu egale edeceğim diye anam ağladı inanır mısınız.

atraksiyon

atraktif birtakım şeyler yapma güdüsüne sahip sekizinci nesil çaylak, dakikalar itibariyle.
(bkz: altıncı entry n ben olayım dedim)

pudra

gereksiz bir make up maddesi. suratımızın gözeneksel deliklerini nefessiz kor. lanet madde.

sürenlerin yaşlılığa bodoslama daldığı görülmüştür. sağlıksız şeyler bunnar.

madonna delle arpei

iki saatte kürk mantolu madonna okuyabilitesi mümkünlü kişisi.

sekizinci nesil çaylak

bir gün yazar olacaktır eğer hamurunda varsa diye düşünüyorum.