bugün

entry'ler (50)

ygs 2015

şurada sınava sövme içerikli,hayal kırıklığı barındıran hemen her her satır geçen yıl bendim.ygsden çıktım ve emeğimi siken sisteme sövdüm,3 gün depresyona girdim ama sonra kendimi acayip bir şekilde lysye motive ettim,nasıl oldu tam bilmiyorum ama sanırım sınavdan,eğitim sisteminden nefret ederek oldu sanırım,ve şu an tam da istediğim yerdeyim,demek istediğim biraz zaman tanıyın kendinize,oturun ,düşünün ama bir an önce toparlanmaya bakın.çünkü rakiplerinizin ,şaka değil, yüzde kırkı bu sınavda moralini allak bullak edip ygsye küserek zaten elendi.işte siz elenmeyen tarafta olun.ygs sadece heyecan ve aşama atlama sınavıdır.lys ise kolaydır sadece bilirsin ve geçersin.

tanım:ygs 2014'ün bir sonrası

not:bu entry'yi biraz önce bir yazar arkadaşa mesaj olarak yollamıştım,sonra herkese faydası olsun diye buraya da aktardım,umarım yardımcı olabilmişimdir.

yazarların yaşadığı semtlerin ingilizce karşılığı

bellrock.

allah cc nin sonundaki cc

computer club.

kürt faşizmi

hela vela velvela.

ciddi ciddi paralı özel üni okuyup okuym ben demek

hakikaten boş beyinliktir,bi sik bilmemektir,emek çekmeden yemek yemektir

tanım:anlamsız bir düşüncedir.

edit:%50,%75,%100 burslu olayını anlarım.mesela sabancıya,koça,bilkente gidersin o olur.ama sikten bi okula para verip sonra 'okudum ben ya' demek salaklıktır.

ankara da öğrenci olmak

karanfilde,konurda yaşamaktır;kafanın rahat olmasıdır

ankara da asla yapılmaması gerekenler

çevik varken kızılaya inmek.

arkadaşın gizli akpli olduğunu öğrenmek

adam ciddi ciddi akpli lan.o ses kayıtlarına falan montaj diyor,17 aralık olmasa osmanlı kurulacaktı diyori,atatürk'e mason diyor(tamam ben de kemalist değilim ama işte şaşırıyor insan)

bilmiyorum bu adam bir de odtü-ee yi kazanmış vay aq

tanım:kafa yapısı bir garip insandır

edit:adam fem de okumuş ama cemaat düşmanı,onlara da mason diyor falan ben çözemedim adamı

eski sevgilinin sizden çaldıkları

Tertemiz bir çift akciğer ve bir karaciğer

edit:neden eksi verdin kardeş ciğer benim,günah benim

hatırladıkça iç burkan garibanlık anıları

4 yıldır kurban kesmemek.hem hatırlıyorum hem yaşıyorum bu yıl da.ama çok da iç burkucu değil be.

hoşlanılan kızın bira kapağını çakmakla açması

yoktur.net.(ya da ben karşılaşmadım)

yorganla yatmak

sarınıp serinliğini almak içindir,hele ki balkonda yatıyorsanız tadından yenmez.

7 yaşındaki çocukları namaza başlatmak

karşı mıyım?hayır.ama bence kitap okumaya başlatsanız ya da araştırmacı bir kişilik edinmeye yönlendirseniz daha 'hayırlı' ve faydalı olur gibime geliyor.

10 eylül 2015 e mesajım

ankara nasıl?soğuk olur diyorlar

sözlük yazarlarının 12nci cumhurbaşkanı adayları

(bkz: carl johnson)
(bkz: cj)

organik kimya öğrenen ülkücü

asetona daha çok ilgi duyabilir,cunku karbonildeki oksijeni de uber kutsal ulkucu yuzugune benzetiyordu.

kahve içerek kitap okurken yağmuru seyretmek

(bkz: adet misin bilader)

lnx grafigi gibi egrilmis penise teget cizmek

bircok erkek tarafından(ben de dahil sozluk) 'ulan madem egrilmissin gel bi ise yara bari amk' denilerekten yapilmak istenen hede

terli kezban memesi opmek

kisiye ilk meme deneyimini yasatmistir.

neyse efendim tanim kismini gecelim.gecen yazdi sanirim.o siralar ilk askim tarafindan terke ugratilmisim,moralim bok gibi amk.artik tek careyi baska kizlarla takilmakta goruyorum. birgun ahmet(ismi salliyorum) dedi ki gel icelim,merve de var.sunu da ekleyeyim.ben ahmet ve faruk 3 kankayiz o siralar.merve de iste bu pic farukun yiyismebody'si gibi birsey.ama farukun umurunda degil bu kiz,adam hicbir hatuna baglanmiyor,her neyse.ben,ahmet,merve ucumuz gittik ahmetle her zaman ictigimiz parka,ictikce ictim,milyon oldum zaten amk,ahmete kas goz yapiyorum hadi lan 2 dakka gorunme ortalikta diye.bir yandan da hatuna ayar veriyorum,seni bu gece yiyecem diye,hatun da bana bak sonra pisman olursun gibi kacis cevaplar veriyor,her neyse efendim ahmet sonunda gitti,ben de yere yattim,ne kafaysa amk yildizlari seyrediyorum,sonra merve de dedi pisman olmayacagina emin misin,ben de evet dedim ve dedigim gibi 1500 watt gucunde supurge gibi dudaklara yapistim,ama niyetim sadece buydu,gel gor ki yapismamla birlikta hatunda benim ustume yapisti,e ben de dururmuyum zaten yalnizliktan geberiyorum,yeni terkedilmisim amk,actim memelerini emiyorum,ama nasil bir koku,ter,sarimsak ne ararsaniz karismis,sonra da zaten benim gitmem lazim deyip,basi agriyan ev hanimi gibi kaciverdim oradan.

yazar nicklerini zall ile değiştirmek

acsana icsene zallın vajinası efsane.