bugün

entry'ler (74)

en karizmatik hayvan

kedigillerden herhangi birisi olabilir.

kardeş payı

günümüzde sadece lafta kalan söz.

hayattan bugüne kadar öğrenilen en önemli şey

Gün doğmadan neler doğar.

irem derici murat kekili benzerliği

burun ve ağız yapısı.

2 yıl bekleyelim 5g ye geçelim

AKP hükümeti kafasının iletişim sektöründeki yansımasıdır.

ne tür bir orospu evladısın sen ya

bu soruyu sormak istediğim en az beş kişi var.

armonipolisi

kendi halinde bir adam.

bölük astsubayı

çok ezik ve rahatsız tipler olur genellikle.

her insan ikinci şansı hak eder mi

tanrı bile insanları hayatları boyunca yaptığı doğru ve yanlışlara göre yargılarken, biz insanlar kim oluyoruz da insanları tek bir hataları için cezalandırabiliyoruz demek istediğim başlık. Herkes ikinci bir şansı hakeder.

1 50 tl ye tavuk döner

martı döner olması kuvvetle muhtemeldir.

mustafa ceceli

hükümet yanlısı şarkıcı. Akp belediyelerinin düzenlediği birçok konsere genelde kendisi çağrılmaktadır.

kibarlaştırılmış küfürler

Ana belli baba elli.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

I know you will still love me the same.

Ed Sheeran - Thinking Out Loud

kaybedecek hiçbir şeyi olmayan insan

herşeyi yapabilecek potansiyele sahiptir.

alışverişi sevmeyen kız

Mümkün değildir.

eline trilyonlar geçse ne yapardın

aç ve sefil insanlara yardımlar yapardım. Kimsesiz çocukları okuturdum, dünyayı gezerdim.

turabi

inanılmaz şekilde guruplaşma yapıyor survivor' da düşüncelerini ve davranış şeklini hiç onaylamıyorum, yarışmacı olarak performansı iyi olabilir fakat karakter olarak çok kötü bir performans sergilemekte aynı zamanda bana çok antipatik geliyor bu şahsiyet.

sosyal medya

maalesef artık insanların özgürce düşüncelerini ve fikirlerini paylaşamadığı, bir şekilde çıkar ilişkileri doğrultusunda yanlı ve kontrollü olarak yönetilen ya da yönetilmeye çalışılan platform.

kaliteli diziler

damages, lost, the walking dead, hannibal, game of thrones, house of cards, breaking bad, vikings, hell on wheels, sons of anarchy, stargate series, prison break.

bir diziyi kaliteli yapan unsurlar

çok fazla unsur bulunmaktadır, bunlardan bazıları ise şunlardır; senaryo, oyuncu kalitesi ve kadro genişliği, kurgu, yönetmen, sanat yönetmeni, görüntü yönetmeni.