bugün

entry'ler (364)

burak oder

''iur'' dur kendisi.

sevgilisini başka bir erkekle aldatan erkek

eğer aldatılan kadınsa, bu durum aldatanın ilk kez başına geliyor olabilir, bir an önce ne hissettiğine karar vermesi gereken erkektir fakat aldatılan erkekse, aldatan kuvvetle muhtemel fahişe bir erkektir.

synallagmatique

9. nesil yazar.

hoşgelmiş.

p.s: fransızcada senet demek.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

saçlarını yol getir yaptıracak bana birazdan.

evremonde

kafayı fena halde berk çaya takmış yazar.

dişin öyle bir ağrıması ki ağlamak

geralgine-k içiyordum ben eskiden bu durumlarda ama artık reçetesiz verilmiyor sanırım, en iyisi uyumaya çalışmaktır.

adamı kanser edecek kadar dertlendiren şarkı

yasemin levy'nin firuze yorumu.

feminist etki

10. nesil yeni bir yazardır.
hoşgelmiş.

bir kadının en çekici yönü

öncelikle kadın olması, ardından ses, mimikler, eller, gülüşü, kirpikleri ve boynudur.

panik atakli yazar

bir kaç saattir sürekli artı oyladığım yazar, bugün olaylara bakışımız benziyor sanırım.

rte nin kıldığı her namazın haber olması

haberciliğe pek yakışan bir durum değildir, kılınan namazın medyatik açıdan ne tür bir haber değeri olabilir ki sorusunu getirir insanın aklına. rte'yi yüceltme, rte'nin kıldığı namazın bile önemli olması bunlar benim aklıma peygamberin sözleri, hadisler gibi şeyler getiriyor. düpedüz endoktrinasyondur.

günlüğünü başkasının okuması

manevi çöküntüye yol açan olaydır. tek çocuk değilseniz günlük tutmak sıkıntılıdır zaten.

saksı çiçeği

muhtemelen doğuş'tan nefret eden çiçektir.

toffifee

leziz yarım ay şeklinde üretilen çikolatadır fakat işin inceliğni bilmezseniz ambalajından çıkarmak deli eder insanı ayrıca ambalajları buz kabı olarak kullanılasıdır. dışındaki krema, içindeki çikolata ve fındık bir araya gelince ağzınızı tatlandırandır.

gay ise erkek değildir

buram buram homofobi kokan yanlış önermedir. erkek ve kadın olmak fiziksel olarak cinsel organlarımız aracılığıyla tanımlanan kalıplardır. bir insanın penisi varsa erkek, vajinası varsa kadındır. Şayet bir erkek penisi olmasına rağmen kadın gibi hissediyorsa o artık erkek değil trans kadın olma yolunun fiziksel olmayan ilk aşamasındadır dolayısıyla gay değildir. fakat bir çok insan eşcinsel erkeklerin hepsine bu düzlemde bakıp, yumuşak, top, dönme, ibne gibi çirkin söylemlerde bulunmaktadır. Eşcinsel erkekler de erkektir. ha bir de kadın ve erkek olmanın derin anlamları var o kısma gelince benim tanıdığım çoğu eşcinsel erkek, çoğu heteroseksüel erkekten daha erkek.

hamile bırakmak

söz öbeğinde geçen bırakmak ataerkil toplum yansımasıdır tıpkı kadının adama ''vermesi'' kızlık zarının ''bozulması, yırtılması'' gibi. kadını pasif erkeği ise aktif yapan bir ilişkinin ürünü gelişmiş kültürlerde var olan dil yansımalarıdır.

yağmurlu havalarda cam önünde içilen çay

tadı yoğun gelen içinizi sıcacık yapandır, bir de avcunuzun altında tüylerini okşadığınız bir kedi varsa tadından yenmez.

bir erkeğin yapmaması gereken 3 şey

yolda yürürken cinsel organını kaşımak, sokağa balgam atmak, kadın dövmek, ana-bacı küfretmek, seksist davranışlarda bulunmak ve daha neler neler.

geçmişteki fakirliğiyle övünen insan

bunu yapan insanların asıl amacı fakirlikle övünmekten ziyade, bir yerlere çabalayarak gelindiğini tekar etmektir.

menüyü alabilir miyim

bir mekana oturulduğunda garsona yöneltilecek sorudur.