bugün

entry'ler (17)

evlenmenin asıl amacı

mutualizm bir yaşam sürmek.

erkeklerin am için vücut geliştirdiği gerçeği

Bu başlığı açanın ne kadar kaba bir insan olduğu gerçeği.

kitap alıntıları

“günümüzde paradan, o lanet olası paradan başka bir şey geçerli değil, bir de yapabildiğiniz kadar reklam. bunu yapamayan yok olup gidiyor.”

stefan zweig-mürebbiye

doların sert düşmesi

Fakat ne sert düştü ama 4.10 seviyesinde şu an.

sabahları 16 km koşan yakışıklı adonisli erkek

hani nerede ben çevrede hiç göremiyorum.

makyaj yaparak üniversiteye giden kızın asıl amacı

kendini iyi hissetmeye çalışan kızdır. çünkü makyaj yapmadığı zaman ne oldu hasta mısın sorularıyla karşılaşabilir.

uyumak

yapılabilecek en güzel eylemlerden birisidir. istediğim an istediğim dakika uyuma özelliğine sahibim. kafamı koyduktan 3 saniye sonra uyuyabilirim.

eski sevgili

evlendğimi bilmesine rağmen hala arada merak edip mesaj atan cinsi vardır bir de bunun.

selamün aleyküm diyene merhaba diyen insan

merhaba diyene selamün aleyküm diyen insandan farkı yoktur.

başı açık kızların okuma hakkı

ben hep 50 liralık açtığım için beni bağlamayan durumdur.

üniversitede hocasıyla sevgili olan kızlar

projelerini ödevlerini yaptırıp işleri bittikten sonra yüzünüze bile bakmayacak olan tiplerdir.

staj yeri bulmak

zulümdür. cv yollamadığım yer internetten başvurmadığım şirket kalmamıştı. tabi her işte olduğu gibi referansınız (torpiliniz) yoksa.

konuşmak mı yazmak mı

yazmak. konuşmaktan daha rahat kesinlikle.

6 yıl nişanlı kalmak

evlenmek için şartların olgunlaşmasını bekliyordur. düğün için ev için para falan biriktiriyordur.

internet kafelerin yaygınlaşmaya başlaması

ben bile okuldan kaçar internet cafeye giderdim 2005-2006 da falan. şimdi herkesin evinde interneti, telefonu, tableti, bilgisayarı var internet cafeye gerek mi kaldı.

başı açık olup ahlaklıyım diye gezinen kız

ahlakın başörtüsünde olduğunu düşünenlere dert olmuştur. o başı kapalı bildiklerinizin içlerinde neler neler var bir görseniz bir bilseniz.

prezervatif hap ve spirale rağmen doğan bebek

zoru başarmış olandır. bu kadar azimliyse bir zahmet doğsun güzel işler başaracaktır heralde.