bugün

entry'ler (19)

15 yaşındaki bir çocuğa terörist demek

14 yaşındaki çocuğu öldürdüğü zaman normal karşılanacak olan hadise. ulan 7-8 yaşındaki çocukların okuluna molotof atıyor bu şerefsizler. bunun normal olmadığını da anlamıyorlar mı? kafan çok güzel canım güle güle kullan..

boğaziçi vs itü and yıldız

Yıldızın tecavüz edeceği karşılaştırma.. inşaat fakültesi yeter..

ales

Sürenin gayet yeterli oldugu sınav. sınava gec kalmayaydim iyiydi.

duyunca kıl olunan kelimeler

(bkz: diyemedim ya la)
(bkz: cankuşum)

nicki uzun olanın penisi de uzundur

(bkz: kime göre neye göre)

bir zamanlar taşakta yaşamış olmak

(bkz: bir artı bir)

2012 de olan ilginç şeyler

alex'in türkiye'den ayrılması.

mezarlıkta gezerken eski sevgilinin kabrini görmek

(bkz: nekrofili)

türk kızının türk erkeğiyle imtihanı

dünya erkeğinin türk kızıyla imtihanı yanında önemsenmeyecek olan mukayesedir.

tarkan erkan

türk halk oyunları müzikleri konusunda uzmanlaşmış sanatçı. özellikle ege bölgesi üzerine olan çalışmalarıyla tanınmaktadır.

halil çokyürekli

ege üniversitesi devlet konservatuvarı bünyesinde bulunan "kaba zurna" hocasıdır. özellikle "selanik zurnası" icra eder.

tuana

ankara ve istanbul'da hizmet veren bir dans kulübü. yurt içi ve yurt dışında ülkemizi temsil etmişlikleri vardır.

duduk

azerbaycan'da "tütek" olarak bilinen mahalli çalgıdır.

erbane

bendirden büyükçe, metal halkalara sahip ritim aletidir.

zambır

antep bölgesine ait mahalli bir enstrumandır.
http://www.youtube.com/watch?v=ts0poiO6AsI

nağara

genelde 12/8 ve 6/8'lik ritmlerin icra edildiği enstrumandır. kafkasya bölgesinde yaygındır. ahşap ve ya mika kasnaklı olabilir. ekseriyetle keçi derisi tercih edilir.

garmon

kafkasya yöresine özgü müzik enstrumanı. işleyiş itibariyle akordeona benzese de ses ve düzen olarak farklıdır.

isgüm

iş sağlığı ve güvenliği enstitüsü müdürlüğünün kısa adıdır. çeşitli illerde laboratuvarları mevcuttur.

motilium

ishale karşı da etkili olabilen ilaçtır. yol tutmasına karşı tavsiye edilir. yine de uzmana danışmak şart.