bugün

entry'ler (46)

nicki uzun olanın penisi de uzundur

doğru olabilme ihtimali yüksek.

2011 2012 türkiye kupası şampiyonu fenerbahçe

çok da iplemediğim durumdur.30 senede bir kupa alıyorlar zaten tadını çıkarsınlar. tabi kardeş bursa için üzgünüm.

alex vs messi

alex fenerlilerin messisidir. messi her yerde messidir.

fenerbahçe nin tek büyük olması

yelken,kürek,yüzme,hentbol gibi spor dallarında tek büyüktür.

mke ankaragücü

şerefiyle düşmüş kulüptür. tekrar şerefiyle yükselip yeniden süper ligin korkulu rüyası olacaktır.

trabzonspor taraftarı

holiganlıkları konusunda en son eleştiri yapacak kişilerin üç büyüklerin taraftarları olduğu taraftar topluluğudur. istanbul derbilerinde her yıl olanları görüyoruz. final maçında yine göreceğiz.

klavyeden burunla uludağ sözlük yazmak

itiraf ediyorum yaptım. ve de başardım.**

16 şubat 2012 trabzonspor psv eindhoven maçı

fenerli dingillerin (hepsi için demiyom) eğer psv turu geçerse sevinçten göbek atacakları maç olmuştur. bir de zırlarlar herkes bize düşman diye daha çok zırlarsınız.

mke ankaragücü

yetti ulan yetti artık! isyan ediyorum ama isyanım küme düşmemize değil isterseler amatör kümeye kadar düşelim vız gelir. yine birlik olur çıkartırız bu takımı en yükseklere. ama böyle şerefsizce daha doğrusu şerefsizler yüzünden düşürülmek zoruma gidiyor. isimleri lazım değil kulübün başına kim geldiyse en büyük darbeyi onlardan yedik onların bu kulübe yaptıklarını en nefret ettiğimiz beşiktaş yapmadı lan! borçlarımız olmayaydı oyuncularımız ayrılmasaydı ve yine küme düşseydik kendi adamlarımız oynamadı küme düşmeyi hak ettik der avunurduk ama böyle düşmek gerçekten zoruma gidiyor gardaş. her maçta fark yiyoruz kimi beşiktaşlılar bile bize acır oldu. evet düşüyoruz sevinsin sevinen ama şu da unutulmasın ki her gidişin bir dönüşü vardır. keser döner sap döner o sapta bi gün birilerine fena girer.

yıkıla yıkıla

http://http://www.youtube.com/watch?v=zzWag0JmURo&feature=related

hapishane ortamında söylenince daha bir vurucu oluyor be.

alternatif işkence yöntemleri

deriyi soyup üstüne limon suyu tuz vs. basmak. burun deliğine kalem sokmak.

bursaspor beşiktaş rekabeti

ulan bir de beşiktaşa büyük takım muamelesi yapıyolarya. kimin büyük kimin küçük olduğu bu hafta belli olur.

sevgilisini hamile bırakıp kaçmayan ezik erkek

ezik değil tam tersi delikanlı adamdır. sevdiğini zor durumda bırakmaz. sonuna kadar yaptığının arkasındadır. helal olsundur.

alex vs hagi

hagi zamanında oyunuyla alex gibi adamların çok üstünde adamları bile top etmiştir.
daha iddialısı için

(bkz: alex vs arda turan)

20 eylül 2011 fenerbahçe manisaspor maçı

manisa gol atınca ne tepki verecekler çok merak ediyom.

beşiktaşım koyunca hoplayacak bursa

kim kimi hoplatır belli olmaz. g*tveren beşiktaş.

20 eylül 2011 fenerbahçe manisaspor maçı

5 dakika radyodan dinleyelim ne oluyor ne bitiyor dedik kulağım *ikildi. bu garı milleti susmak bilmiyor anasını satıyım.

ankarada yaşarken bile ankarayı sevebilmek

doğdum doğalı burdayım ama son zamanlarda bu şehirdende, insanlarındanda soğudum. kendi yerimde adeta bir yabancı gibiyim.

önüne gelenle çıkan kız

kaşar kızların bir alt modelidir. çoğu namusluyum ayağına yatar. çıktığı adamları toplasanız ordu kurar sefere çıkarsınız. ama kıza sorduğunuzda hep aradığı aşkı arıyordur.

her şeye siktir çekmek

(bkz: gemileri yakmak)