bugün

entry'ler (91)

o

bir harften daha fazlası.

çevrende insanlar konuşur dururlar ama hiçbir şey anlamazsın. aklında o vardır. sürekli onu düşünürsün. siktiğimin beyni onu düşünmekten başka hiçbir şey yapmaz. sürekli aklına o gelir. sevmişsindir çünkü. söylemişsindir de; seni seviyorum. karşılığı olmayacağını bile bile söylemişsindir. onun ne diyeceğini bildiğin halde söylemişsindir. o, o cümleleri söylemiştir.

emre yazıcıol

eurosport spikeridir.

an itibariyle 29 ocak 2012 novak djokovic rafael nadal maçını anlatıyor.

29 ocak 2012 novak djokovic rafael nadal maçı

ikinci sette her ne kadar nadal basit hatalar yapsa da, djokovic rahat bir set çıkarsa da hala ortada olan maç. zira hem nadal'ın hırsı hem de daha az yorgun olması djokovic'in maçı bu şekilde rahat bitirmesine müsade etmeyecektir.

formsuz inter i yenince götü kalkan takım

formsuz mormsuz adamlar inter'i yendi. ben fm'de yenince götüm kalkıyor adamlar gerçekte yendi bi zahmet kalksın o göt.

dünyanın en karaktersiz insanları

çok puşt olurlar.

tontiler

samanyolu haber kanalının çizgi dizisi. uzayda da aynı şeyler oluyor nüktesiyle nevzat çapaoğlu hazırlıyormuş.

17 ağustos 2011 kandil hava harekatı

gerekli bir operasyondur. terörist ölür ölmez orası ayrı mesele fakat birçok kamp alanı zarar görmüştür. yani toparlanmaları uzun sürecektir. aslında bu operasyondan sonrası daha önemlidir. çünkü kamp alanları zarar gördüğü için pkk buraları onarma ya da yeni kamp alanları yapmak isteyecektir. buna engel olunması gerekir. aksi taktirde üç-beş yıl sonra her şey aynı tas aynı hamam devam eder.

bojan krkic

roma'dan ayrılan vucinic'in yerini doldurmak için alınmış, luis enrique'nin elinde en az vucinic kadar başarılı olacağını düşündüğüm futbolcudur.

behzat ç seni kalbime gömdüm

çok iyi film olacaktır ama isim olmamış gibi.

new order

regret, world, spooky gibi bıkmadan dinlenilesi şarkılara sahip efsane grup.

10 temmuz 2011 galatasaray spvgg unterhaching maçı

şık bir kafa vuruşuyla durum 1-1 oldu.

kazım'ın golüyle galatasaray'ın 1-0 öne geçtiği maç.
golü kazım attı, asisti sabri yaptı ama en büyük pay selçuk'a ait.

bir an önce bitsin istenilen türk dizileri

(bkz: şefkat tepe)

galatasaray'ın ilk yarısında bir şut çektiği maçtır. pino çekmiştir. şut farklı bir şekilde auta gitti o ayrı mesele.

ceyhun gülselam'ın kaptan olarak sahaya çıktığı maçtır. unterhaching ceyhun'un eski kulübü olmasından dolayı fatih terim kendisine böyle bir jest yapmış.

ayrıca galatasaray'ın sahaya çıktığı ilk on bir: ufuk ceylan, sabri sarıoğlu, tomas ujfalusi, servet çetin, hakan balta, ceyhun gülselam, yekta kurtuluş, emmanuel culio, juan pablo pino, bogdan stancu, milan baros

the way back

ayrıntılardan uzak bir film. filmin başından sonuna kadar karakterler hakkında bir fikre sahip olamıyorsunuz. bir de yol esnasında karşılaştıkları zorluklardan nasıl kurtulduklarını bilmiyorsunuz. ama güzel film. en azından yol filmi, her şeye rağmen izlenir.

ayrıca (bkz: colin farrell)

sözlük yazarlarının en çok merak ettikleri

insanların kaç tane yüzü var?

merih paya

sınavdan sonra beklenilen puanın yarısını veren istanbul üniversitesi işletme fakültesi profesörüdür.

yetmiş beklediğim sınavdan otuz beş aldığımı öğrendim. şaşırdım mı? tabii ki hayır.

kill the irishman

ilk yarım saati sıkıcı gelse de filmin devamı alıp götürdü. her şeyi geçtim sadece müzikleri için bile izlenebilir.
an itibariyle imdb puanı: 7.1

yazarların 2011 genel seçim oy oranı tahminleri

akp: %46
chp: %27
mhp: %13