bugün

entry'ler (10)

last seen

platonik sevdiceğimi whatsup da takip etmemi saglayan özellik,kaÇta girdi,en son kaÇ da yazdı falan..ve umarım o bunu bilmiyordur,zira dakka başı girip Çıktıgımı görürse hayatımda birinin olabilecegini düşünmesi muhtemel..!!

terazi burcu yazari

2 gün sonra dogumgünü olan kişi,yani ~ ~ben *

amor y la libertad

Tebrikler ve teşekkürler,hoşbuldum *

psikopatlaştıran ilkokul şarkıları

bir de bunun gu vak vak vak diye yan eserini de çok yakından biliriz,günümüzde halen şımarmaya yönelik söyleyenler vardır,tabiki bir de tuhaf hareketleri.. ah o zamanlar; geri dönsem de tekrar söylesem..

kusarken bir daha içki içmeyeceğim diye düşünmek

En son bir çocuk gördüm kusmukları içinde yüzen,ne lanettir ki kız arkadaşı idi yaka paça taksiye bindirmeye çalışan.. Aklıma bu söz geldi işte o an, fakat sadece aklıma geldi.. Kendime verdigim sözleri tutmamak gibi uslanmaz bir tarafım var..

bardağın dolu tarafını sevmek

Aslında boş tarafını doldurmayı tercih ettigim bir durum.!

yalnızlık

çogu zaman eş-siz bir duygu..

merhametin insanlara özgü bir duygu olmayışı

Hayvanlara baktıkça daha net görebildiğim bir kavram... Merhamet..!

akrep burcu erkeği terazi kadını ilişkileri

bu konuda bir başlık açılmamış idi, hadi hayırlısı diyelim ve ilk entry gireyim dedim..devamı gelecektir...

akrep burcu erkeği

Ben bir terazi bayanıyım, ve hayatımdan 3 tane akrep erkeği geçmiştir, derin izler bıraktılar giderken..! en romantik anlarımı onlarla anımsarım, dürüsttürler. fakat, terazi bayanını bilenler, ne duygusal, sevecen ve iyi kalpli olduklarını da bilirler;ki bu erkekler beni bile bir kaya gibi duygulara sahip ettiler, o kadar acımasız oldum sayelerinde.. lanet olsun ki yine bir akrebe aşığım!! evet mücadeleyi seven biriyim ve hayatımın sonuna kadar da olsa bu mücadelem devam edecektir(durum onu gösteriyor) En sevdiğim yanları, tamamen dürüst olmaları, beni en çok etkileyen bu oldu şahsen. o yapmacık, vıcık vıcık ilişkilerden ise, asil duruşu ile yanımda yer alması yetiyor bunların. girdiği ortamdaki adamlığı etkiler, korumacılığı, babacanlığı.. haaa neden bitti derseniz, aklı hep öncekilerdeydi..unutması için öncekileri, her buluşması ilk heyecanla geçmelidir, kalbi pır pır atmalıdır ki, eskinin etkisini yok edip kendini adayabilsin yenisine.. Burada yazılanları üşenmeyip tek tek okudum, kendilerini anlatmayı pek sevmezler aslında, yaşa ve gör misali bir gizem içindedirler.. zira size tek bir lafı yeter, uzuuuunca bir süre beyninizi işgal etmesi. evet hayatları sex üzerine kuruludur, basit bir izahla;sevişirken ki o hayvansı kişiliğini görebilirsiniz, tamamen bambaşka gözler, bambaşka ifadeler yakalarsınız kısacık aralarda..en sevdiği arkadaşları;yalnızlığı ve alkol, bir de cigarası.. Siz ufak bir şeyle meşgulken, çaktırmadan bir çift göz onca kalabalığı yarıp sizi izlemektedir, o an kendinizi çıplak kalmış hissedersiniz o bakışlarda..
ilişkinin ilk evreleri normaldir(sıradan değil, özeldir)..sigara paketinizi açar size, alış-veriş esnasında belinize sarılır, parmaklarını kenetleyerek tutar ellerinizi, kankalarına karşı laf ettirmez hakkınızda, lakin hakkınızda ki ufacık bir eleştiriye çok da güzel tav olurlar.. Göründüğü gibi değil, görünmek istedikleri gibi var olan kişilerdir. öz güveni yoktur, o kılıcını ve kalkanını öyle güzel kullanır ki; nerede, ne zaman savaşacağını bilemediğinden hep tetikdedir sadece.. güven sorunu yaşamasının sebebi, kendi güvensizliğindendir. herkesi kendi gibi görmesi, onu bencil, küstah ve adileştirir sadece. kendini güvende hissetmek için parayı severler, bir şeye sahip olmak onlara güven verir;eşya veyahut insan.. yeter ki zamanı gelince kullanabileceği bir şey olsun, yeter..!! siz akrep erkekleri;her tanıştıdığınız bayan, ayrı bir dünya ve farklı bir kişiliktir, eskilerle karşılaştırmayı bırakın!!!