bugün

entry'ler (83)

masonluk

bir an önce katılmak istediğim topluluktur...

1 69 boyundaki adama ulu önder demek

(bkz: önemli olan boy değil soy)
ben demiyorum taptığın hırsız diyor.

atalay filiz

bence bu adam zeki, ayrıca sürekli burayı takip ediyor da olabilir. neden bilmiyorum ama, aslında önceden kendisini gördüğümü hissediyorum bi yerlerden tanıdık geliyor. uzun süre yakalanamayacağı bence aşikar, lakin emin değilim. adam belki de bizim aramızda dolaşacak, şehirlerde ve onu fark etmeyeceğiz... göreceğiz!

anın görüntüsü

görsel

eşinin mini etek giymesine izin veren erkek

kıçını gösterecek şekilde giymediği sürece ortada izin verilecek bir durum yoktur. ayrıca giysin kardeşim! eşim, sevgilim değil mi? ancak benim sevgilime ve başkalarının sevgilisine bakıp elinizi sikersiniz siz bu kafayla. başlıktan da belli oluyor ki tek siktiğiniz şey eliniz. amına kodumun 31'cileri sizi.

reza zarrab

29 yaşındadır kendisi.

devlet bahçeli nin rte ye verdiği başörtüsü ayarı

böyle bir ayar yoktur. yani bahçeli'nin böyle bir ayarı yoktur. twitter'da bir kullanıcı başbakana mention atarak vermiştir ayarı, sonra inciciler bahçeliyle capsini yaptığı için herkes ayarı bahçelinin verdiğini sanmaktadır (bkz: tag)https://twitter.com/premi...status/343741819768672256 bahçelinin bu tweetten önce ayarı verdiğini kanıtlayana para ödülü de vardır.

youtube dan 1080p video izlemek

hiç bir zaman yapamadığım eylemdir. 360p'nin üstüne çıkamadık daha. öyle fakiriz.

premiumbrained

kızlarım başörtülü oldukları için türkiye'de okuyamadı diyen rte'ye "oğlunuz da mı başörtülüydü" ayarını vermiş twitter yarı trollü. ne olduğu belli değil ama troll gibi. her neyse efendim kendisinin bu ayarı inci'de yapılan caps'lerle bahçelinin olmuştur adeta. bu da ayarının linkidir https://twitter.com/premi...status/343741819768672256 (bkz: oğlun da mı başörtülüydü)

yaran inci sözlük ayarları

başlık:annenizi evde kapıcıyla yakalarsanız ne yapardınız 1.beyler cevapları alalım. 2. buraya gelip başlık açardım

eksi 5000 için karma sıfatı önerileri

(bkz: kabeye molotof atmış)

iphone 5 te lte desteği var diyen apple fanboy

(bkz: lte desteğini götüme sokacam)

nfc

turkcell maxi plus 5 telefonumda bulunan * , samsung galaxy s3 ile veri aktarımı yaparken zevk aldığım özelliktir. *

iphone 5 i övenleri ve satın alacakları eksilemek

(bkz: yaşasın android kahrolsun ios diye bağıran insan)

samsung galaxy note 2

samsung'un ekimde çıkaracağı 5.5 inçlik muazzam telefon iphone 5 ve samsung galaxy s3'ü işlemci bakımından koyup geçecektir. * *

iphone 5

panorama özelliği ile 28 megapiksel fotoğraf çekebilen iphonedur. apple'ın yeni a6 chipine sahiptir. 4 inç ekranı vardır. ekranı 326 ppi'lık bir değere sahiptir. apple bu telefonun konsol oyunlarıyla aynı kalitede oyunlar oynatabileceğini de iddia ediyor. bu arada iphone 5 türkiyede 28 eylülde satışa sunuluyor, fakat ben olsam samsung galaxy note 2 yi beklerim onu alırım. *

isminin baş harfleri amk olan adam

arkadaşları tarafınca lan amık ehehehe diye dalga geçilerek çağırılan adamdır. bu adama kızlar bile amık dediğinden dolayı hiçbir kız bu adamla çıkmak istemez. kendince eziğin önde gidenidir. * *

tüm çıkma tekliflerini reddeden kız

kafasını dinlemek istiyordur, o kadar kötü düşünmeyelim. * *

iphone kullanıp kontör alamayan insan

(bkz: yan yatır)

facebooktaki okulu hayat üniversitesi olan adam

internet ortamına yeni adım atmış interneti karı düşürme yeri olarak algılayan büyük bir ihtimalle ilkokul mezunu olan adamdır.