entry'ler (48)

teoman

toğuman diye okunur.

bir erkeğe en çok yakışan şey

pipi yakışır.

adem sarı

http://www.ademsari58.com

bir erkek bir kızı niye istemez

ibnedir.

otuz yaşında olmak

ömrünün yarısına 5 kalmış insandır. Ama genelde bu şiir 30 yaş üstünde pek bilinmek istenmez.

klozete oturunca penisin suya değmesi

klozete nasıl oturulduğunu bilmeyen götün cezasını penisin çekmesi.

dw

dreamweaver' ın kısaltımış halidir.

doğmamış çocuğa mektup

sen bu mektubu okurken ben çok uzaklarda olucam .....

dini ota boka alet eden tip

sözlükte içinde din olan entry başlatan tiptir. (bkz: dini ota boka alet eden tip)

o göte bülbül öte

"koy sepete gönder memlekete" ile de cümle tamamlanabilir.

sevgiliden ayrılırken söylenebilecek en kötü yalan

+ben artık selamiyi seviyorum
-ben de
+way a.q.

kanalı kontrol işlevi

ücretli adult kanalları "olum yanlışlıkla açmışlarsa bide" diyerek kontrol etmektir.

esesbook

Yine eskişehir ! ya adamlar her yere el atıyorlar şehre deniz getirdiler yetmedi diziye isim oldular yetmedi şimdi bir de facebooka ortak oldular.Ah Şu Çılgın EsEs liler

13 haziran saat 23 23 de hala yatmamış öss adayı

seneye tekrar öss ye girecek adaydır.

tanrının sözlükte açılan başlıkları okuması

- mesajları okumak için lütfen üye olunuz !
+vayyyyy

öss yi önemseyen zihniyet

öss de başarılı olanları çekemeyen zihniyettir.

algulumvergulum

unutulmayacak bir insandır ama babası doğum gününü hatırlamaz. pi filmini çok sever ama pi sayısını bilmez. omlete bayılır ama yumurta yemez. çok çapkındır ama 9 yıldır aynı kızla beraberdir. film izlemeye bayılır ama sinemaya bedava gösterimler hariç gitmez. dubai'yi haritada gösteremez ama şimdi orda. aynı evde yaşarsın ama birbirinizi hiç görmezsiniz. yaşanası sevilesi ama çok zaman geçirmeyelisi insan.

algülümvergülüm

unutulmayacak bir insandır ama babası doğum gününü hatırlamaz. pi filmini çok sever ama pi sayısını bilmez. omlete bayılır ama yumurta yemez. çok çapkındır ama 9 yıldır aynı kızla beraberdir. film izlemeye bayılır ama sinemaya bedava gösterimler hariç gitmez. dubai'yi haritada gösteremez ama şimdi orda. aynı evde yaşarsın ama birbirinizi hiç görmezsiniz. yaşanası sevilesi ama çok zaman geçirmeyelisi insan.

anma arkadaş

Yıldız tilbe'nin söylemesi ile tiksinilen şarkı olmuştur. Erkin Baba'yada sitemler ayrıca.

kırmızı yaka

halk arasında avukat anlamına gelir. Yeni açılan bir hukuk portalına da isim olmuştur.
http://www.kirmiziyaka.com