bugün

entry'ler (56)

dur ihtarını dinlemediği için vurulan iki genç

Gazi mahallesinde dün akşam dur ihtarına ehliyetleri olmadığı için uymayan gençler polisin silahlı saldırısına uğradı. Düşünebiliyor musunuz ehliyetiniz yok o an heyecanlanıp kaçıyorsunuz ve bu sizin hayatınıza mal oluyor. Orada benim veya senin olmaman için hiçbir sebep yok. Bunun hesabını şimdi kim verecek? Ya da şöyle soralım ülke olarak nereye doğru gidiyoruz?
kaynak: http://www.birgun.net/hab...amini-yitirdi-155467.html

tuba adlı kızların aşırı tatlı olması sorunsalı

Kişi bazlı girilen entrydir.

civciv öldürürken zevk almış çocuk

Gelişiminde Çok özen gösterilmemiş aynı zamanda kendi iÇinde bir mazoşistlik taşıyan Çocuktur.

gece yarısı tatlı tatlı sıçmak

herkesin uyuduğu,kapıyı çalanın ve osuruk sesimizin duyulma riskinin olmadığı mükkemmel bir zamandır.

günün sözü

hatayı kendinizde aramayın çünkü hatay akdenizdeki bir ilimizdir.

ygs de ilk 10000 e 10000 kişinin girebilmesi

düşünsenize ilk 10000'e girebebilen türkiyede 10000 kişi var. ilk 10000'desiniz ve iki milyon kişiyi arkanızda bıraktınız tabi bu düşünce ilk 10000'de hatta ilk 100000'de olamayan insanların düşünebileceği bir bakış açısıdır.

eyfel kulesi türkiye de olsa olacaklar

üstüne çıkıp sevgilim olmazsan kendimi atarım denirdi.

sevgilisini başka bir erkekle kıskandıran kız

kaşarlığın lüzumu yok denilecek durumdur.

osmanlı padişahlarının şişman çizilmesi

osmanlı padişahlarının herbiri birbirinden değerlidir. hepsinin bacakları çaprazdır fark edildiyse at üstünde durmaktan.

türkiye de türk ve atatürk düşmanlığı

türkiyede türk düşmanlığı varsa bu duygu türk olmayanlara aittir. atatürk'ü sevmeyenler ise nankördür. ingiliz komutanlarından david lloyd george "yüzyıllar nadir olarak dahi yetiştirir. şu talihsizliğimize bakın ki, o büyük dahi çağımızda türk ulusuna nasip oldu. mustafa kemal dehası karşısında elden ne gelirdi" sözünü söylemişken cemaat sevmese, kürt sevmese, o sevmese, bu sevmese ne çıkar.

halı sahaya geç kalan son kişi

Bir kişinin tüm takımı zor durumda bırakması ve eşitsizliği bozduğu durumdur. Ayrıca onu bekleyen herkesten ayrı ayrı akrabalarına küfür yer. Ana,bacı,kız,nene...

küçükken yanlış bilinen şeyler

Mustafa Bin Laden'i Hz.Muhammed sanardım.

bir erkeği köpeğiniz yapmanız için 5 adım

ona tuttuğu takımla ilgili hediyeler al,kıskandır ve ona küçük küçük orospuluklar yap.

türk kışlasında oral seks skandalı

allah yokluk vermesin.

hayattan bugüne kadar öğrenilen en önemli şey

31 sivilce yapar.

sevgiliye söylenecek son söz

hazır banyo yapmadım son kez ne dersin?

don ütüleyen kadın çekiciliği

don ütülerken ne kadarda tatlı görünür ya yerim.

berberde sıra beklemek

gittiğin anda sıra beklemeden traşını olmuşsan sen mübarek bir insansın.

yaşasın sevişmek

Maça falan çıkmadan önce sevişin seks yapmayın enerjinin tükenmesine gerek yok. He gece yatarken yolun sonuna kadar gidin zaten uyuyacaksınız enerjiyle uyuyamazsınız sonra dönün kıçınızı yatın.

tayyip erdoğan ın camiye ayakkabı ile girmesi

millete içki içtiniz allahın evinde der ayyakkabıyla içeri girer hoşaf.