bugün

entry'ler (22)

siyah tenli türk boyu tunkolar

Google Amcaya ''tunkolar'' yazınca çıkan sonuç.

http://statistiky.synotti...;ID=529115&ID2=525461

sözlük kızlarının kulakları

Sozluge gore degisir.

30 dakika sıçmak

Hele montu giyip camı açmadan yapmak ayrı bir zevk.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Sarki. (molotof serbest)

kitap isimlerini gavat ile değiştirmek

gavat oyunlari:gavati yakalamak

fuck you denecekken yanlışlıkla fuck me demek

Mallik göstergesidir bir kisi size böyle derse yavasça yanindan uzaklasin.

sagopa kajmer

Bu kisinin sarkisini dinlemenize gerek yok(sövmeyin okuyun)sadece sozlerine dikkat
edin her hecenin altinda bi destan yazar resmen. Bu arada ismindeki "sagopa"kismi misirdaki(adini hatirlamiyorum)bir piramidin kasifinin soyadi olmasi lazim.

bastian schweinsteiger fenerbahçeye transferi

ilginç bir durum.Fenerbahçe kaliteli transferler yapabiliyor.

sanane.

sanane.

rap

Rap, Muhammed Ali Clay kadar seri ama Mevlana kadar da anlamlıdır. Mike Tyson gibi sert ama Martin Luther King kadar idealist,Adolf Hitler kadar acımasız ama Farid Farjad kadar da duygusaldır. Yunus Emre kadar edebi ve Sokrates kadar felsefidir.Wright Kardeşler kadar hayalperest ve Beethoven kadar da sanatsaldır.

Yani rap yalnızca dinlenilmek üzere kaydedilen bir şiir ya da müzik türü değildir.

Rap, amacı olan yaşamların fon müziğidir

-ALINTIDIR-

johnny sins

''et giren yere dert girmez''-Johnny Sins.

Sagopa Kajmer-Kolera: Merhametine Dön

kadınların araba kullanma becerisinin sıfır olması

işte bu yğzden Suudi Arabistan'da kadın sürücü yasak.

ben bu yazıyı ona yazdım

saate bak hala buradasın yat uyu salak.

mustafa koç

bir insan

neden rap

Çünkü bana beni kazandırdı... zor zamanlarımda kimse yokken ve sadece durumumu dahada zorlaştıracak şarkılar varken rap bana pes etmemeyi ögretti.. rap en arka sırada silik suratlı bi insanken popiler züppeler ve içi boş kaşarların attıklar hava kadar marifetlerrinin olmadığını ögretti.. rap dinliyorum çünkü okulda ögrenemediğim bi çok şeyi rap sayesinde ögrendim.

anıl piyancı

Bana rap'i sevdiren adam. underground rap'in Türkiye'de çağ atlamasına neden olan. Yeşil Oda stüdyosunu kuran adam gibi adam. Eğer rap'i seviyorsanız size tavsiye edeceğim parçaları şunlardır:

inan isterdim
Herkes Doğru
Git
Ve Balerin...

neden rap

Sanane aq sen git aptal pop dinle
--spoiler--
senin pop dediğin paçalı don.
--spoiler--

rap dinleyenlerin zeka seviyesi

Araştırmadan konuşan aptallardan ve rap'i arsız bela ya da arabesk sananlardan kat kat yüksektir. Pop'un durumuna bakın. Hep aynı melodiler ve ritmler. Bence bazı geri zekalılar işin içindeki emeği bilmeden konuşmamalı. Örneğin

inan ki isterdim hiç yorulmamak koşupta.
Dünya da herkes için eşit olsun koşullar.
Görmek isterdim işlerimi yolunda.
Ve sevdiğim herkesi eşi dostu kolumda.

-Anıl Piyancı: inan isterdim-

Bu dizelerin son kelimesinin 3 sesli harfi hep aynıdır(o, u, a)ve bu sözleri yazmak her yiğidin harcı değildir. Zaten yazsada komedi olur.