bugün

entry'ler (101)

fox tv ana haber bülteni

Spikerlerinden (bkz: Fatih Portakal)'ın tatile çıkmasıyla haftaiçi anahaberi Gülbin Tosun haftaaonu anahaberi de Burak Birsen sunacaktır.

ulusal kriminal büro

Gidip yerlerinde incelediğim, bilirkişi şeysi. Bilirkişi dediğimizde aklımıza tek bir kişi geliyor lakin bunlar biraz kurumsallaşmış.

video analizi, balistik inceleme neyin yapıyorlar.

Berkin Elvan dosyasında da bilirkişi olarak savcı tarafından atanmışlar. Olay saatinde Berkin'in bulunduğu noktaya atış yapan çevik kuvvet birliğinden 3ü kesin 4 polisin eşgalini belirlemiş, mahkemeye sunmuşlar.

kibritle sigara yakmak

Başkasının özellikle bir kadının sigarası kibritle yakilacaksa cakmagin aksine önce kendi sigaranizi sonra kadının sigarasini yakmaniz gerekmektedir.

Zira o kükürtlü tat kadının ağzında değil sizin agzinizda kalsın deyu.

bu iyiligimi de unutmayın.

pazar günü evden çıkmayan dangalak

Belki de beraber zaman gecirebilecegi kimsesi yoktur.

pazar günü istanbulda yapilabilecekler

Hiçbir şeydir. Özellikle yalnizsaniz gerçekten hiçbir şeydir.

akşam dışarı çıkmalık partner ilanları

Özellikle cumartesi akşamları bir yerlere gitmek için yanlarına arkadaş arayan kişilerin vereceği ilanlardir.

Anlasirlarsa sonra evlenirler falan beni alakadar etmez.

Dip not: ben de yalnızım bu gece. Belki mesaj kutum yesillenir falan belli mi olur?

mesane pedi

Ismi çok komik ped.

oğlum vallahi komik lan, ilk duyduğumda üretradan içeri mi sokuluyo acaba diye düşündüm. Kafaları yedim.
Mesane dediğin organ bildiğin sidik torbası. Ee amk pazarlamadan anlamaz ipnenin biri mesane pedi diye bişey üretmiş. Ben sokuluyo diye düşündüm amma olay o değilmiş. Sikimsonik beyinli bi firlama bildiğimiz günlük pedin idrar kaçırma problemi için de kullanılabileceğini düşünmüş. Gitmiş mesane pedi demiş.

Anüs pedi falan diyeydi ben nereye kacardim. Beynimde kaç şiddetinde depremler yaşanırdı hiç düşünmüyolar.

Imini irzini siktiklerim

kadın soyununca gözünün güzelliği ortaya çıkar

Z ve T harfleri klavyede yakın konumda da değil aslında diye düşündürten aforizma.

kocaeli üniversitesi

Sınavlar dışında uğramadığım okul.

sevgilisine 'öldün çık' espirisi yapmaya çalışan arkadaşları da bünyesinde barındırmaktaymış. Öğrenmiş olduk.

yazarların vücutlarındaki dövmeler

Sol ulna üzerinde "youth gone wild"

2000 devirde vites yükseltmek

Tasarruf yapıldığı zannedilse de hem benzinli hem de dizel motorlar için yakıtı arttırır.

En verimli devir bandı aracın teknik bilgilerinde yer almaktadır. Genelde 1700 - 2500 devir/dakika arasında olur.

beni kadın sanıyorlar

Alize yazarının feryad-ı isyanıdır. Arkadaşlar sapına kadar erkeğim. Cinsiyetçi de değilim rahatsız olmuyorum beni kadın sanmanızdan. Fakat komik duruma düşüyorsunuz. Etmeyin eylemeyin.

aşksız seks

Hepiniz de aşk çocuğusunuz ya! Lan sen sex için yaşıyorsun. Hayattaki en büyük isteğin tohumlarını oraya buraya saçmak.

Sen canım kezban arkadaşım, toplum seni tutmasa önüne gelene sürteceksin! Gelmiş burada "ayy aşksız sex mi olaarr" tribindesin. Afedersin ama tribini dikeyim.

Soyunuzu devam ettirmek zorundasınız! Genleriniz size bunu emrediyor. Aşk olsa da olmasa da sikişeceksin canım kardeşim!

Seve seve değil sike sike!

Tamam sakinim ama sex için aşka gerek yok. Hiç ağzınızı yüzünüzü buruşturmayın.

sözlük erkeklerinin berbere ödedikleri ücret

Saç sakal 80 lira verdim bi gün Ataköy'de. Insan o kadar para verince bir seye benzeyeceğini düşünüyor. Afedersiniz ama sikime benzedim.

Sonra bir de şirkette alay konusu oldum a dostlar. Neyse biraz araştırma yaptım artık 30 liraya çıkıyorum berberden. Hem de daha yakışıklı hissediyorum.

Herkes mutlu.

Edit: niye eksiliyonuz lan. Siz hiç kazık yemediniz mi? Hiç eşek traşı olmadınız mı?

proficient

Sevgilisinin hesabını kurcalayan yazar.

clarks

2 hafta önce aldığım ve 2 haftadır günde en az 8 saat giydiğim ayakkabı.

Yağmurda da giydim 1 damla su almadı sanırım şu gore tex zımbırtısından dolayı.

camper mı clarks mı derseniz şimdilik clarks derim biraz daha denemem lazım kendilerini.

Ama şunu da söylemek lazım ki eve gelip ayakkabıyı çıkarttığınız zaman sanki o gün hiç ayakkabı giymemiş gibi hissediyorsunuz. Camper da bu yok mesela.

çekoslovakyalastiramadiklarimizdanmisiniz

Ağzınaküreklevurmadıklarımızdanmısınız?

yalnızlık

(bkz: alize)

bir erkeğe söylenebilecek en güzel söz

Aşkım tek çizgi.

sükutun da sesi var ama onu duyacak yürek lazım

Dedemin de siki var ama onu kaldırabilecek hatun lazım.