bugün

entry'ler (124)

son ses dinlenen şarkılar

77 Bombay Street - up in the sky.

kürtlerin galatasaraylı olduğu gerçeği

Tüm kürtlerin olmasa bile Çoğu kürdün Galatasaraylı olması doğrudur. Hangi takım daha iyiyse onu tutuyorlar haliyle. Bu olayı örgütler ile özdeşleştirmek, konuyu oralara Çekmek aklıselim birisinin yapacağı şeyler değil. Aklıselim olmak iyidir.

mık ı zengin etmeye kararlıyız zirvesi

fotoğraf çekiminden gelirken mıkın önünde gördüm bu tayfayı. iyi muhabbet dönüyordu belli,ulan katılsam ce-eee yapsam mı dedim ama yemedi. zira günün sabahına 45dk lık uyku ile uyanmıştım ve eve gidip dinlenmem gerekiyordu. neticede ce-ee yapamıdığım için pişmanım çünkü arkadaş kurbanı olup bu saate kadar arapşükrü meyhanelerinde fink attık m.k! sağlık olsun, başka zirvelere inşallah.

project 100

infected mushroom'un legend of the black shawarma albümünün -bana kalırsa- en iyi parçası. dinlerken neye uğradığını şaşırıyor insan. oha ohaaa nidaları ile trance dinlemek dedikleri bu olsa gerek. her rock-metal kökenli bireyin kesinlikle infected mushroom ve project 100 ü dinlemesi gerekir.elin yahudisi yapıyor ağbii.

yazarların dükkan açacak olsa vereceği isimler

ambar. açacağım barın ismi olacak. pek yakında, arapşükrüde.

keita nın ayrılmasına sinirlenen galatasaraylılar

sevdiği futbolcunun gitmesine üzülen takımının taraftarlarıdır. keita her nekadar 2 maç oynayıp 5 maç silik olsa da, çirkefliğinden bahsedilse de sevdirmiştir kendisini bu kişilere. hatta bu kişiler öyle delikanlıdır ki alex gönderilse yine sinirlenip bu seferde fenerin yönetimine ana avrat küfredecektir. en azından maç esnasında ettiğimiz küfüler ile hüngür hüngür ağlatmadık oyuncumuzu. alıp bağrımıza basıyoruz fazla görme be hacı. birşeylerin farkına vardın mı? aldı mı kafan? sonra öeee diye bakma monitöre be hacı.

10 liraya ayakkabı yapıp 120 liraya satmak

valla 10 liraya üretmiyordur ama eminim 10 liraya mal edip 120 liraya satan koray spor var. tabi koray sporunda ceosunu düşünmek lazım dimi? saygılarımla!

abdul kader keita

ana avrat küfrettiğim yönetimin bize attığı son pandiktir. eğer yerine düzgün adam alamazsa bu pandiği yalamadan attığını görmüş olacağız. adam çirkefti, türk futboluna yakışmıyordu filan bırakın bu ayakları. kaç türk futbolcu yakışıyor da keita yakışmıyordu? karşı takım oyuncularının, karşısında bu adam varken attığı yusufyusufları, üçbuçukları düşünün bre hertakım taraftarı. umarım oralarda mutlu olursun keita. zira bizim yönetim sana iyi muamele çekemedi kusura bakma!

gecenin üçünde haydi hareket diyen vj

kendisi ile alakalı bu kadar entry girildiğinden habersizdir. bahsi geçen programın bant kaydı olmasından korkuyorum sözlük.

ricardo andrade quaresma bernardo

transferini sözlükten öğrendiğim topçu. çok para verilmiş ama kalite isim alınmış. inşallah galatasaraydakiler gibi kötü kadere* kurban gitmez, adam akıllı topunu oynar. hayrını görün!

gece yarısı kapıya gelen gecelikli komşu kızı

değil gecelik ile, deli gömleği bile giyinmiş olsa kabulümdür. hem sözlükten de sıkıldım ne güzel sabaha kadar muhabbet ederdik.

mizah anlayışı gelişmiş kızlar

azı karar çoğu zarardır. ha ortayı bulmuşsa candır, canandır. direk sarkarım, yavşarım bilginiz olsun.

hitler in bir yahudiyle evlenmesiyle olabilecekler

(bkz: ayı yavrusunu severken öldürürmüş)

söylemesi zevk veren japonca kelimeler

moshimoshi. moşimoşi diye okunur ve alo demektir. amane misa o telefonu açsın bi "moşimoşiiiii, wataşiva misa-misa" desin diye ağzımız açık bekliyorduk.

başlıkları alt alta okumak

-türk erkeklerini diğer milletlerden ayıran fark (22)
-türk arapsız yaşayamaz (54)

eğer böyle bir tespit varsa çok pis küfrederim lan. türküm, doğruyum, arapsız yaşayabilirim.!

nihilist in röportaj vermesi

kendi reklamını yapmaya çalışmasıdır. kendi egosunu tatmin etme çabasıdır. mastürbasyon gibi birşeydir anlayacağınız. benim için de destansı kötüleme girişimin olacak biliyorum o yüzden tek tık ile bana ulaşma imkanını da veriyorum arkadaşım;quaxtriel.

üniversite ismiyle hava atmak

-hangi üniversitede okuyorsun sen?
-açık öğretim, anadolu üniversitesi!
-yani çalışıyor, baba parası yemiyorsun.
-he valla aynen öyle.
-vaaay süpermiş lan.

yolda yürürken göte sinek girmesi

götü açık dolaşırsan sinek te girer kürek te. sonra mavi ekran verirsin tabi.* *

ıslak sopayla dövülesi insanlar

tüm sözlük yazarlarıdır. gidin dünyayı kurtarın olm ne işiniz var burada.

dinsizler cehennemde yanacaktır

"iyi de sana giren çıkan ne?" diyerekten tıkladığım başlık. yukarıda kim ne yazmış, kim neyi savunmuş, kim ne saçmalamış hiç bakmadım bile. sadece şunu sormak isterim; ulan dini bütün kişi madem o kadar çok şey biliyorsun da kimin müslüman kimin kafir olduğunu sadece kurban olduğum allah ın bilebileceğini bilmiyor musun? hadi onuda geçtim, harbiden sana giren çıkan ne?
bazı değerler vardır dokunulmaması gerekir. bazı değerler vardır yanlış olduğunu bilsende saygı göstermen, ses çıkarmaman gerekir. din gibi, gelenek-görenek gibi, düşünce gibi, atatürk gibi.