bugün

entry'ler (11)

mustafa denizli

Galatasaray ile anlaştığından bu tarafa haz etmemiş, neden getirildiği konusunda hiçbir mantık yürütememiştim. Kesinlikle beğenmediğim ve istemediğim bir teknik direktör. Mustafa Denizli'yi şuan ki kişi yapan kulübe yani Galatasaray'a hep ihanet etmiş birinin kulübün başına getirilmesi ne derece doğruydu?

Her neyse, durum ortada, daha fazla eziyet etmeyin bize, hocayı da bir çok futbolcuyu da yollayın gitsin. Umarım azıcık gurur vardır Denizli'de, önden aldığı hak etmediği paraları iade eder ve çeker gider!

galatasaray

Bu zulmü eziyeti bize reva görenler utansın diyeceğim kulüp yönetimidir. Zamanın orta halli Galatasaray'ı bu Lazio'yu çoktan elemişti ilk maçta, kaldı ki bugün oynanan maçta bile bizim ligimizden herhangi bir takım gelse Lazio'yu yenecek durumda iken 3-1 kaybedilmesi çok acı.

Ne kulüp kaldı ortada ne birlik ne düzen. Kulübün içine edilmiş vaziyette. Şuan başındaki Mustafa Denizli de gayet güzel yardımcı oluyor bu duruma.

Biz gerçek Galatasaray'ı geri istiyoruz; yönetimi ile, futbolcusu ile, teknik direktörü ile...

lokomotiv moskova nın fenerbahçeye döşeyeceği boru

Sıkı bir Galatasaray'lı olarak takımımın elenmesine ne derece üzülüyorsam Fenerbahçe'nin Rusları eleyip tur atlamasına da o kadar seviniyorum. Avrupa'da takım yoktur, ülke vardır.

ankara bitem

Normal kurslarla karıştırmamak gerek, cidden sağlam bilgi ve tecrübe yüklüyorlar, devrelerinizin yanması içten değil. Kurumun başındaki Volkan Gürcan Hoca öğrencilerin her şeyi ile ilgileniyor, en büyük avantajı her sıkıştığınızda muhatap bulmanız. Eğitiminiz bitse bile ilişkiniz hiç bitmiyor burayla.

hoş geldiniz

hoş geldiniz diyerek nezaket gösteren sözlük başlığıdır. Bize de hoş bulduk demek düşer.

alien vs predator

şuan izlediğim ve alien ve predatör filmleri ile pek de ilgisinin bulunmadığı, usta yönetmen Paul Anderson'un yönettiği sağlam Bilimkurgu - korku filmidir.

ya hepsin ya hiç ya türksün ya piç

milliyetçiyimdir ancak ırkçı değilimdir. Milliyetçilik ile ırkçılığı birbirinden ayıramayanlara da tez zamanda şifa diliyorum. Ayrıca bu sözü söyleyen ve destekleyenlere de tez zamanda beyin nakli gerçekleştirmelerini temenni ediyorum.

4 dakikada üst olan maç

Bu maç giderse üzüleceğim maçtır. Gerçekten sağlam bir oyun kurgumuz varken saçma sapan 2 gol yiyip 1 gol atarak umudumuz yeşermiştir.

gooooooolllll

Galatasaray'ın gol yediği Avrupa Kupası maçında atılan hainimsi bir mesajdır. ilgili Zat'ın Türklükle alakası yoktur!

beni türk doktorlarına emanet edin

Günümüzde kesinlikle söylenemeyecek bir sözdür. imkanımız olsa hastaneye gitmemeyi tercih eder, hatta hasta bile olsak "nasılsa geçer" diyerek doktora güvenmediğimizi açıkça dile getirir olduk.

25 şubat 2016 ss lazio galatasaray maçı

Ülkesini seven herkesin, hangi takımı tutarsa tutsun, Galatasaray'ın ur atlamasını isteyeceği maç. Umarım Galatasaray da Fenerbahçe gibi tur atlar ve kazanan ülke futbolumuz olur.