bugün

entry'ler (469)

türbanlı kadının türbanını ısırarak çözmek

arkadan kısa ama keskin bir baş hamlesi ile ısırılan türbanın ucunu,hızlı bir şekilde sarsarak türbanlı kadının türbanını çıkarmaktır. yerinde ve zamanında yapılması farklı bir el, göz, diş kordinasyonu gerektirir.
edit: heyecandan harf hatası yapmışım.
edit: kumama yapacağımdır.

telefoncu opera olayı

bir telefoncu skandalı:
https://www.youtube.com/watch?v=4s_2_SSBa3M

türk kadınlarının en iyi becerdiği şey

feminizm.

evli erkeklerin bekarlardan çok rağbet görmesi

başkaları tarafından beğenilmiş olmak sizin daha çok beğenilmenizi sağlar birisinin gözünde itibar mı diyelim ne diyelim.

1 60 boyundaki çinli kız

pek de eğreti durmayan kızdır. çocuk gibi kikirder, kızdığında erik gibi olan yumruğunu falan bastırır insanların omzuna. gerektiğinde tatlı ve sevimli olabilir.

kurtlar vadisi çin

yeni çıkacak olan temelleri ulusözlükte atılmış film.

uçakta uçak uçurmayı bilen var mı anonsu yapılması

hostes de sakallarını sıvazlayarak "kek yok abi al bi snickers ye" der ve terler içinde uyanırsınız.

kız çocuğuna prezarvatif veremeyen izmirli baba

çocuğunun lezbiyen olduğunun farkında olan bilinçli ve sorumlu bir babadır.

kadınına oral yapan erkek

kadınına oralet yapan erkeğin yanına bile yaklaşamaz.

1 60 boyundaki vampir kız

üstünüze yürüdüğünde çok geç olmadan kazığı çakıp öldürmeniz gereken kızdır. Sonra vereceksin kutsal suyu, vereceksin kutsal suyu. Amen.

1 60 boyuyla sokakta dolaşan kız

bir "1 60 boyuyla sokaklarda dolaşan kapalı kız" değildir.

1 60 boyuyla lezbiyen olan kız

el kadar bir şey olduğu için darbeye alkış tutacağına lesbo olarak başka bir 1 60lıkla birbirlerini alkışlamaya çalışması normaldir. Dikkat ederseniz lesboların büyük bir bölümünün boyu kısadır.

musti1881

profil fotoğrafıyla gönlümü fethedmiş yazar.

oruçken sözlüğe yazmanın yasak olması

Ahkar suresi 4. ayet genelince doğrulanmış bulunmakta olan tebliğdir. Şimdi efendim "oruçluyken günahtan sakınının onun bulunduğu yerlerde bulunmayınız ve günahkarlarla iletişime geçmeyiniz. Günahın bulunduğu yerde savm(oruçlu) kişi bulunmaz."
Demem odur ki müslüman oruçlu arkadaşlar sözlüğü terketsin. Bizzat ben kendim az sonra gideceğim. Sadece bu nacizane bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim.

yazarların kendini ait hissettikleri ırk

melkorun askerleriyiz.

seçimleri es geçelim başkanlık sistemine geçelim

Boşuna ülkeyi seçim gibi masrafların altına sokmaya gerek yok. Şunun şurasında sonuçların ne olacağı aşağı yukarı belli.

kelebek olsam uçabilir miyim acaba

az önce düşünüp cevabını içten içe merak ettiğim absürd soru.

edit: düşün bak kelebek oluyorsun, konuşabiliyorsun köşedeki büfeye kadar gidip çift kaşarlı tost istiyorsun.

sözlüğün en entelektüel yazarı olmak

yakın bir dost.

göğüslerini yalatan kızların bakire sayılması

ismi kesin melistir.

lezbiyen düğünleri

lezbiyen düğünlerinde yasal falan geçtim de merak ettiğim bir soru vardır hep. acaba hangi durumda bir taraf smokin bir taraf gelinlik, iki taraf smokin veya iki taraf gelinlik giyiyor. bunun bir sebebini veya ritüelinin olup olmadığını bilen bir yazar ışıklandırırsa sevinirim. Ayrıca sonraki süreçte balayı falan oluyor mu. heh bir de şunu merak ediyorum. ben smokin giyen lezbiyen çift gördüm ama gelinlik giyen bir gay çift görmedim. bunun sosyolojik açıdan çıkarımı ne olabilir? bu da bir sorun tabi. hayat çok zor bu lezbiyenler için.