bugün

entry'ler (120)

intihar

diğer adıyla özkıyım.

cemalettin kaya

öyle evlatlar vardır ki bazen kendinizden utanırsınız. işte cemalettin kaya da onlardan biri. kendi adıma konuşayım, ben yokluk nedir bilmez her şeyiyle fazla fazla bu yaşıma gelmişken o hep zorluk içinde kalmış ama gurur duyulacak bir başarı elde etmiş, şimdi ise anneciğine ev almak için kim milyoner olmak ister'e katılmış. helal olsun sana. umarım alırsın anneciğine o evi.

sonu tin ile biten isimler

keramettin.

pınar sucuk

ben böyle iğrenç bir reklam görmedim. abartmanın ne gereği var? bu ülkede, ülkeyi geç dünyada milyonlarca insan açken neyin kafası bu, bilmiyorum. rezillik.

kasada poşeti esirgeyen kasiyer

bim çalışanı olma ihtimali yüksek kasiyerdir.

netsafe

neredeyse her gün lanet ettirendir. *

en samimiyetsiz laflar

yeni tanıştığın birine "canım" demek. bir de erkeklerin önüne gelen kıza "canım" demesi.

regl olduğunu açıkça beyan eden kadın

teyzem geldi değil, halam geldi diye saçmasapan bi şekilde açıklama yapılmasıdır.

sinecod

1 hafta boyunca sabah akşam aldığım hap. hiçbir işe yaramamıştır kendileri.

gizli lezbiyen

toplumsal cinsiyet rollerinin getirdiği bir şey olsa gerek nerdeyse bütün kızlarda olduğu düşünülür. (bkz: kızların birbirleriyle olan ilişkileri)

samsung telefonlarında çalan ıslıklı mesaj sesi

ıphone'un klasik zil sesi gibi bu da baymıştır.

reyhanlı dan sonra inatla akp yi desteklemek

seçim zamanı yaklaştığında, asfalt çukurları doldurulur, bolca park yapılır, kömür dağıtılır, erzak dağıtılır, bizim milletimiz yine her şeyi bir kalemde siler.

yaran baba sözleri

nokia 5110un gazeteyle alındığı yıllar... bir gün babam eve geldi ve şu cümleyi kurdu;

-ev telefonuna mesaj attım 5 dkya geliyorum diye< mesajımı aldınız mı?

kendinden akıllı telefonu olan insan

ayranı yok içmeye faytonla gidiyor sıçmaya denilesi durum.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

küçük prens- antoıne de saınt exupery.

her daim ocakta yemeği olan komşu

aynı zamanda bir annedir.

uyku tutmamasının sebepleri

öksürük.

en çok söylenen 3 yalan

"hayır kızmadım,
işim var,
bir şeyim yok."

yazarların whatsapp tan aldıkları son mesaj

evet çok güzel. çok inceler *

otogar vedalaşmaları

hiçbir vedalaşma güzel değildir ama ayrılık olacaksa böyle olsun da dedirtir bir yandan. *