en az 25.000 şeklinde olacak atama.

seçim is coming...
1 Kasım sonrasına kalacak olan atamadır.
Seçim bittikten sonra 25 bin atama beklemek. Güldürmüştür. Evet.
25-30 arasında yapılacaktır. Davutoğlu birkaç saat önce müjdeyi verdi.

10.000+ağustos kadrosunun yarısı.
Her halükarda birileri yine dışarıda kalacaktır.
500 bin atama verse ne olur ki?

yine aynı branşlara yağmur gibi kadro verecek. yani din kültürü, sınıf, ingilizce, rehberlik, beden eğitimi öğretmenlerine yarayacak.

tarih, edebiyat, coğrafya, felsefe bölümleri yine mağdur olacak.

bir ülke düşünün arapça öğretmenliği 52, din kültürü 66 ile kapatsın ama diğer taraftan felsefe, tarih, coğrafya ve edebiyat bölümleri 80 üstü almasına rağmen atanamasın.

500 bin öğretmen atasa da buna hala sevinecek olan var mı?

eğitim sistemi düzeltilmedikçe, atama sadece belli branşlara yarar, başka da bir anlamı olmaz.
Yüksek puanla atanamayanları da sevindirecek atamadır. Nabi avcı o branşlara da ağırlık verileceğinin sözünü vermiştir.
Seçim ayağına bol keseden sallanan atamalardır. Yazık insanların umutlarıyla oynuyorlar. Evet.
30 bin resmileşene dek kesin diyemeyecegimiz, benim de eylül kadrosunda yer bulabilen fakat ataması yapılamayan bir öğretmen adayı olarak su zamanlarda stresle beklediğim atamadir. Dipnot : öğretmen açığına oranla kontenjanları belirliyoruz sözlerinin gerçek olması dileğiyle..
Akp partimizin yapacağı tek hatalı davranış. 3 ay tatil yapıp, 40 dakikalık dersin 30 dakikasında boş konuşan bir meslek grubu için bu kadar atama gereksizdir.

Edit:30 bin atama yapılacakmış.
Beni özel sektörden kurtaracak olan atamadır. Canımdır, ciğerimdir.
en çok atananlarda yine din kültürü öğretmenleri var. branş öğretmenleri hak getire...
urfaya atananlara yardım edebileceğim bir atama dönemidir. 5 yıldır buradayım her bokunu biliyorum.
doğu tercihi yapacaklara doğuda görev yapan bir öğretmen olarak yardim edebileceğim tercihlerdir. batıdan anlamam. *
dünyanın bir ucuna gitmiyorsunuz kardeşim yazın doğuyu sanki kıyamet kopuyor orda.
öncellikle hayırlı olsun bugün atamalar yapılacakmış galiba.

hakkari çıkan arkadaşlara memleketimle ilgili her türlü bilgiyi verebilirim.
petterson'a atanan bayan bacılarıma gerekli bilgileri verebilirim.
sikeyim ya elim ayağım titriyor hala ulaşılamıyor sonuçlara. bi de yayını kestiler.
Hala sisteme düşmüş değildir. Bugünlük küfür kotamı doldurdum lütfen artık açıl.
din kültürü hariç tüm öğretmenlere hayırlı uğurlu olsun. ben onlara hakkımı asla helal etmiyorum.
ömürlük küfür kotamı doldurdum ben. bu kadar zor mu ya, hey allahım.
eğer önümdeki 350 kişi 41'i açmaz ise mutlu sona ulaşacağım atamalardır. ama ve ve lakin bölümüm için önümdeki 350 kişinin 41'i açmama ihtimali çok düşük. hayırlısı be gülüm.
Açılmıştır hayırlı olsun. Herkese benden çay.
https://scontent-frt3-1.x...039df865c&oe=5723400C

kırk yılın başında bir torpil yaptıralım da evimizin yanındaki okulda çalışalım dedik, işi genel atamaya döktüler pes.