bugün

Ahmet kural'la bir mekanda oturup kahve içip sohbet etsek güzel olurdu bu pazar.
Şu an Tanımadığım biriyle sessiz bir mekan da saatlerce konuşmak istiyorum.
brooklyn'de manhattan manzarasını izleyerek yürümek ve düşünmek fena olmazdı.
Herkesten nefret ediyorum kendimle sahilde bira içmek mantıklı..
Bir sultan.
Kalp kıran ama unutulmayan.
O kendini biliyor yanımda olmasada olur mesaj atması yeterli.
Elini tutup gezeceğim bir hoş kadın, başka da birşey istemiyorum.
köyceğiz gölüne karşı yalnız basıma uzanıp sigara içip gölü izlemeyi çok isterdim be...
Onun yanında, yatağımın bir kısmını onunla paylaşıp onu izleyerek uyumak istiyorum. Parmaklarımın ucunda yüzündeki her bir izi, pürüzü yavaş yavaş hissedip, gözlerine istediğim kadar bakarak irisindeki her bir çizgiyi ezberlemek istiyorum.
Sevdicegimin kollarında, en huzur bulduğum yerlerin birinde.
görsel
Dağ evinde.

Onunla.

Gerisini sen düşün artik.
her gün bulunduğum yerde olmamak.
bir sevdiğim olsaydı, zeplinle ay ışığında gece sahlep içmek isterdim.
gazi kadınlar sokağında olsam elbet başıma açacak bir dert bulurdum bu saatte. kimle olduğum farketmez.
sevdiğim fakat açılamadığım kadınla sahilde uzanarak yıldızları seyretmek isterdim.
havada yıldız yok ama olsun, o beni aydınlatmaya yetiyor.
zaman ve mekanda sabitlenme sorunumdan dolayı başlığa katılamadığım entryi inşaa ediyor olabilirim. belki bi inşaat işçisi bilmem kaçıncı yüzyılda bilmem kaçıncı kattan düşen.

(bkz: toprakla buluşmak)
içimden bişey gelmiyor maalesef.
Hayatımın aşkıyla bir film seyredip kahve içmek isterdim. Birbirimize sarılıp anilarimizi anlatmak ya da...
Babam ve annemle bir lokantada pilavcıda kafede vs. nerde olursa olsun oturmak isterdim.
sevgilimle sarılıp uyumak.
Uyumak isterim. Onunla.
Sevgilimle olabilirdim. Nerede oldugu cok muhim degil. Koltukta olabilirdik belki sahilde yuruyor olabilirdik. El ele olmamiz sart ama.
görsel
kendimle başbaşa kahvaltı yapmak isterdim bir cafede.
güncel Önemli Başlıklar