bugün

Öyle Biri olsa ki hayatımda. Gerçekten sarılıp ağlamak istiyorum.!!
bir bardak su ve grip ilacı.
jailbreakli telefonumda cydia uygulamalarına ayrılan alanın 3 gb yükseltilmesini istiyorum. bunu sağlayabilene 100 tl veririm vallahi.
Bilmiyorum. Hiçbir şey istemiyorum galiba.
Hiçbirşey.
cips istiyorum şu an.
Birisinin gelip ödevlerimi yapması.
Mümkünse yerime ders de çalışsın.
Şu an Herhangi bir şehire giden otobüste olup seyahat etmek istiyorum.
Işıklar kapanır.
Kimisi uykuda başının sürekli yana düşüyor olmasından irkilip bölük pörçük uyumaya çalışıyor, kimisi gecenin ahengine uygun müzik dinliyor, ben ise genellikle dışarıya bakmakla yetinip göz hapsine aldığım binalardaki ışığı açık pencereleri, mekanları avlıyordum; belki balkona asılmış çamaşırlar, yahut perdeler, kapının önü... Net görünmeseler de
Bir anlık geçişleri yakalamak yetiyordu düşünmeye,
hiç tanımadığım insanlara, hiç okumadığım hikayelerin kabına uzaktan göz kırpıyor olmanın heyecanını yaşamaya yetiyordu.
insanlar...
Varlığınıza bir anlığına, uzaktan şahit olmakla bile bir şeyler kazandığımı hissediyordum bu yolculuklarda.
Evet,
küçük bir dünyam var.
Küçük ama kalabalık.
(bkz: ayak fantezisi)
görsel

telefonun çalmasını istiyorum:)
Az evvel birsen tezerin diyarbakırda konser verecegi ilanını gordum.
Su hayatta en cok istedigim sey onun konserine gidebilmek.
Dogunun ucra sehirlerinde yasayınca ne yazık ki geri planda kalınıyor bu tur aktiviteler icin ve buyuk bir luks gibi geliyor sevdigin sanatcının konserine gidebilmek.
Benim sehrime gelmesi imkansız diyarbakır cok yakın eger bir gun oraya gelirse giderim demistim ama sınavlarım baslıyor ve gidersem donus benim icin cok zor olur.
Ayagıma kadar gelen fırsatı tepmis gibi olmak cok dokunuyor hele de bu kadar istedigim bir sey iken.
Su an bir mucize olmasını ve haftasonu orada olabilmeyi isterdim.
görsel

Şu sıralar sadece huzurla gülümseyebilmeyi...
Sadece gülümsemek.
içimi boğan şu sıkıntının gitmesini istiyorum.

kafamın içinden çıkmanı istiyorum artık lütfen.
varsa birkaç milyon dolarınızı alabilirim. şuan buna ihtiyacım var.
Bende Uzun zamandır olmayan şey.
Huzur.
biraz daha süre istiyorum, bilgisayarda işlerim var.

ama vermiyor.
mangal yakmak istiyorum.
Sağlığımı istiyorum. O olmadan hiçbir şey olmuyormuş. Çok geç anladım.
eve gitmek.
Uyumak, daha fazla uyumak.
https://vocaroo.com/i/s1pCHC0WUOy9
yalan değil, sadece sevişmek.
iş, para, mutluluk, huzur dolu bir gelecek, insanların paralarının yenmemesi, haksızlıklar olmayan bir ülke, adalet olan bir ülke.
https://vocaroo.com/i/s05FmMPTWHH4

Arka planda çalan müziği istiyorum. Lüffen lüffen lüffen.
Baklava tepsisi. Hayır yanlış okumadınız yaklaşık 2000 gr’lık baklava tepsisi.

iş yerine geçen haftalarda teşekkür babında gelen baklavanın tepsisi iki haftada ortadan kaybolmuş varlığını bile unutturmuşken bu nazik kişinin “bir ara tepsiyi almaya gelelim baklavacı bekler.” Telefonuyla bende müthiş bir farkındalık yarattı ve kahrolası problem mideme ağrılar soktu yemin ederim. Böyle dert mi olur ya allah aşkına?