bugün

(bkz: buralar birazdan ateist dolacak siper alın)
halk tarafından cezası verilmesi gerekir.
ellerini, kollarını, ayaklarını ve bacaklarını kırarak o şekilde yaşamaya mecbur bırakmak lazım.
bunu yaparken de kulağına fısıldamak lazım; ayşegül terzi'ye yaptıklarının cezasını ömür boyu çekeceksin diye.
iyileştiği zaman aynı işlem tekrar uygulanmalı.
belki exorcism gibi içindeki kötü ruhları çıkarmaya yardımcı oluruz.
--spoiler--
islamda seksi giyen kadına kırbaç vuruyorlar
--spoiler--

belli ki herife kim anlattıysa islam diye sadomazoşizm anlatmış.
umarım ikinci ifadesi şöyle olur ;
'ay hakim bey beni tualettee sıkıştırıverdiler yapmayın etmeyin dedim ama nafile, ay bende saldım kendimi zevk almaya baktım.
kandırıldım deseydi yeterdi halbuki.
bugün başlayan davada yobazın verdiği ifadedir.

--spoiler--
"Özel güvenlik görevlisiyim, psikolojik tedavi görüyordum, islamda seksi giyen kadına kırbaç vuruyorlar, islamda bizim kırmızı çizgilerimiz var, devlette islamın resmi din olmasını istiyorum, Ayşegül Terzi'nin giyim kuşamı topluma kötü örnek olur şeklildeydi, 3yıldır oruç tutuyorum ama bu açık giyen kadınlar yüzünden ibadetimi yapamıyorum, kurana göre yaşamak zorundayız, kadının haya perdesi olması için örtünmesi gerekiyor, aksi taktirde biz erkekleri tahrik ediyor ben de ona istemdışı bir tepkide bulundum. Ben o gün tabanı esnek spor ayakkabılarımı giymiştim bu yüzden tekme çok şiddetli değildi orta halli bir tekmeydi. Ege'de hocaya gittim, cinler musallat olmuş. Verdiği ilaçları kullandım."
--spoiler--
`
islam şiddet dinidir` deyince höt zöt edenler bakın adam dinine uygun davranmış.

kabul edin işte dininiz net bir şiddet dinidir. kişileri şiddete yöneltir.